WARSZAWA – Z dzieckiem w Kinie Muranów – film Wielki Liberace

Z dzieckiem w kinie – cykl seansów stworzony specjalnie z myślą o rodzicach i opiekunach małych dzieci (od niemowlaka do 6-latka), którzy wspólnie mogą przyjść do kina.

Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają niemowlę lub przedszkolaka. Na czas seansu dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest Kącik PlayDoh, wyposażony w gry, zabawki, kredki i książki. Dzieci pozostają pod opieką doświadczonych i kreatywnych animatorów, a kinowa kawiarnia pełna jest zdrowych smakołyków przygotowanych z myślą o kinowych gościach.

Najmłodsze dzieci pozostają pod opieką rodziców podczas seansu. Stworzone zostały komfortowe warunki w postaci przygaszonego światła i stonowanego dźwięku, a na sali kinowej dostępne są przewijaki i pieluchy.
 
Najbliższe spotkanie 17 listopada (niedziela), godz. 12:00.
Przedpremierowy pokaz filmu „Wielki Liberace”. 
 
„Wielki Liberace” to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy rozrywki XX wieku. Świat znał go jako Valentino Liberace – bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę polskiego pochodzenia. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.
 
Film, pokazany w konkursie festiwalu w Cannes i wyróżniony piętnastoma nominacjami do nagrody Emmy, oficjalnie zamyka karierę Stevena Soderbergha. Jednego z najwybitniejszych współczesnych amerykańskich reżyserów filmowych, nagrodzonego Złotą Palmą za „Seks, kłamstwa i kasety wideo” oraz Oscarem za „Traffic”.
 
 
Bilety w cenie 15 zł (dzieci za darmo).
Partner projektu Z dzieckiem w kinie Fundacja MaMa