WARSZAWA- zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i ich rodziców w Cafe 8 Stóp

Proponujemy dwie grupy – dzieci w wieku 1-2 zapraszamy w czwartki na godzinę 10, a te w wieku 2-3 lata na 11. Pierwsze zajęcia odbędą się 23 stycznia. Prosimy o zapisywanie się mailem (), telefonicznie/smsowo (501 275 164) lub osobiście.

Cena to 30 pln/h lub 100 pln w przypadku opłacenia z góry 4 kolejnych zajęć. 

Proponujemy wspólne zabawy stymulujące rozwój dzieci w poznawaniu świata wszystkimi zmysłami. Dzięki specjalnie opracowanym rodzinnym zabawom i ćwiczeniom zachęcimy dzieci do poznawania siebie, rozwijania własnych możliwości, wspomagając w ten sposób ich rozwój psychiczny, fizyczny i motoryczny.

Podczas spotkań dzieci będą miały okazję rozwijać kontakty społeczne, pogłębiać więzi rodzinne, wyrazić siebie poprzez różnorodne aktywności ruchowe, plastyczne i muzyczne. Rodzice będą mieli doskonałą okazję do wspólnej zabawy, wymiany doświadczeń, poznania rozwijających zabaw dla swoich pociech. Dowiedzą się jak wspólną zabawą wpływać na rozwój własnego dziecka, jak odkrywać i rozwijać ich pierwsze pasje i umiejętności. Dzieci z pomocą Rodziców będą pląsać, skakać, malować, wyciskać, wąchać, dotykać, łączyć, dzielić, wygniatać, tworzyć, nawlekać, wyklejać, klaskać, tupać itp. Będą bawić się smakiem, dotykiem, zapachem i dźwiękiem. 45 minut wspólnej zabawy Dzieci i Rodziców pod czujnym okiem pedagoga to przygoda, karuzela zmysłów i wspólnych zabaw z mamą i tatą.

Podczas zajęć wykorzystamy różnorodne metody wczesnej edukacji m.in. metodę Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, elementy zabaw fundamentalnych, zabaw rytmicznych, wyliczanek, pląsów oraz zabaw sensorycznych „Edukacji przez Ruch” D. Dziamskiej, elementy pedagogiki zabawy. Zajęcia prowadzi Monika Piechota , pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i prowadzeniu zajęć dla maluszków.


Kawiarnia 8 Stóp
ul. Ratuszowa 2, Warszawa 
(100 metrów od wyjścia z Zoo w stronę Wisły).

Zapraszamy!