WARSZAWA – Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci


Z informacji organizatorów:

Zajęcia  prowadzimy według autorskiego programu wykorzystującego m.in. metody Weroniki Sherbone, Dobrego Startu M. Bogdanowicz oraz zabaw fundamentalnych.

Nasze zajęcia są alternatywą dla rodziców, którzy chcą dziecko zapoznać ze „zwyczajami” panującymi w przedszkolu, chcą, aby dziecko miało kontakt z rówieśnikami oraz żeby w przyszłości nie miało problemów z aklimatyzacją w przedszkolu, a jednocześnie nie chcą oddawać dziecka do żłobka.

Rodzinna atmosfera, która panuje w Milusiowie pomaga dzieciom w pierwszych rozstaniach z opiekunami. Zawsze współpracujemy z rodzicami/dziadkami dzieci i stawiamy indywidualne potrzeby dziecka na pierwszym miejscu.

Obecnie na naszych zajęciach malujemy pisanki, szukamy wielkanocnych zajączków i szukamy śladów wiosny jednocześnie żegnając się z zimą. Również wiosną w Milusiowej Akademii czeka na dzieci mnóstwo atrakcji. Zależy nam na tym, aby odkrywały one radość tworzenia poprzez kreatywne zajęcia plastyczne i muzyczne, a także wszechstronnie się rozwijały podczas twórczych zabaw edukacyjnych.

Milusiowa Akademia odbywa się w każdy poniedziałek i środę w godzinach od 9:00 do 12:00.

Zapraszamy także do zorganizowania w Milusiowie niezapomnianych przyjęć urodzinowych. Zapewniamy wyjątkową atmosferę i fantastyczną, twórczą zabawę.

Termin: poniedzialki i środy
Godz. 9.00-12.00
Miejsce: ul. Abrahama 2a/1, Warszawa
Kontakt:  [email protected] 662 288 892 www.milusiowo.waw.pl
Koszt: 4 tygodniowy karnet na zajęcia:
1 x w tygodniu 180 zł
2 x w tygodniu 350 zł