WARSZAWA – Zasypianie krok po kroku

Nie wymagasz wiele, chciałabyś wolnego wieczoru i to w porze kiedy dzieci „powinny” przecież już spać?

A może masz wrażenie, że pokłady Twojej anielskiej cierpliwości są już znacznie nadszarpnięte i Twoje dziecko ciągle wygrywa „bitwę” o zasypianie?

Jeśli masz te lub podobne problemy zapraszam na warsztaty „Zasypianie krok po kroku”.

Postaramy się znaleźć sposób na każdego malucha, aby mógł spokojnie i ku radości rodziców łagodnie przechodzić do świata marzeń sennych.

Zwrócimy uwagę na specyfikę potrzeb dziecka w różnym wieku i możliwych sposobach na zasypianie zależnych od etapu rozwoju.

To naprawdę jest możliwe, aby nauczyć dzieci zasypiania samemu!

Prowadząca: Marta Polak-Zarzycka – przede wszystkim zaangażowana mama dwójki dzieci. Jednocześnie bardzo aktywna i nieustannie dążąca do rozwoju kobieta. Fascynatka tematyki dziecięcej z każdej strony. Pomaga dzieciom i rodzicom odnaleźć się we wspólnym świecie i sprawić go miłym i przyjaznym dla jednych i drugich. Prowadzi warsztaty ułatwiające opiekę nad dziećmi w różnej tematyce, z którą stykają się rodzice na co dzień. Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa oraz studentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Nieustannie dokształca się i pogłębia swoją wiedzę w trosce o ulepszanie i ułatwianie relacji między dzieckiem a jego opiekunami.

Główne cele to: szczęśliwy rozwój dziecka i godne rodzicielstwo bez niepotrzebnych wyrzeczeń.

Termin: 18 maja 2012, piątek
Godz. 17:30, czas trwania: 1,5 – 2 godziny
Miejsce: Fiku Miku Cafe, ul. Zwycięzców 32, Warszawa
Kontakt:
Koszt: 40 zł/os.