WARSZAWA – Zostań ekspertem BoboCamp

Z informacji organizatora:

Już na początku września rusza cykl darmowych spotkań dla rodziców BoboCamp. W trakcie spotkań w luźnej, nieformalnej atmosferze każdy może podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i poglądami. Do dyskusji zapraszamy ekspertów z dziecin związanych z wychowaniem dziecka – lekarzy, psychologów, pedagogów, położne, rodziców z pasją piszących blogi, a także przedstawicieli fundacji działających na rzecz maluchów i rodziców.

Jeśli chcesz zgłosić swój udział w spotkaniu jako ekspert/prelegent wejdź na stronę www.bobocamp.pl  i wypełnij formularz znajdujący się w części „Dla prelegentów”. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, a także dziedzinę i temat, w którym jesteś ekspertem. My na pewno się z Tobą skontaktujemy i podamy więcej szczegółów.

Wszystkim osobom zaproszonym do współpracy zapewniamy promocje bloga/strony/organizacji/firmy/działalności artystycznej (niepotrzebne skreślić) na stronie spotkań i w materiałach promocyjnych, a także 100 punktów do karmy i lansu ;).

Pierwsze spotkanie z cyklu BoboCamp odbędzie się 6 września 2012 roku, w FikuMikuCafe , znajdujące się w Warszawie na Saskiej Kępie. Będzie miło, wesoło i kolorowo, a aromat dobrej kawy obudzi każdego.

Na spotkanie zapraszamy oczywiście z dziećmi, które w FikuMikuCafe znajdą dla siebie wiele interesujących zajęć.

Więcej informacji na stronach www.fikumikucafe.pl oraz www.bobocamp.pl