WROCŁAW – ABC narodzin – warsztaty dla rodziców

Podczas zajęć rodzice, oczekujący na narodziny dziecka, poznają m.in. sposoby na to, jak komfortowo, bez bólu kręgosłupa i innych dolegliwości, przetrwać ciążę i jak najlepiej przygotować się do porodu. Dowiedzą się jak opiekować się noworodkiem od pierwszych chwil jego życia, jak kąpać, przewijać i masować malucha. Jak zadbać o dobry sen dziecka, a jednocześnie i swój. Porozmawiamy o karmieniu i bezpieczeństwie. Wiedzę teoretyczną wypróbujemy w trakcie praktycznych warsztatów.

Podczas pierwszej edycji ABC narodzin, w specjalnie przygotowanej sali, będzie między innymi okazja do tego, by bezpiecznie, ale też efektywnie, poćwiczyć pod okiem trenerki personalnej, która sama spodziewa się dziecka i posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć z kobietami w ciąży. Tatusiowie natomiast dowiedzą się jak masować młodą mamę, by przynieść ulgę jej plecom.

Zajęcia poprowadzą położna, doradca laktacyjny, wspomniana już trenerka personalna oraz eksperci od zagadnień tematycznych, które będą podejmowane podczas poszczególnych spotkań.

Jedną z prowadzących będzie Kasia Kopecka, instruktorka fitness i instruktorka indoor cycling. W ramach warsztatu ABC narodzin Kasia poprowadzi wykład z elementami praktyki dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Poza merytoryczną i praktyczną wiedzą, 15 listopada na Zakrzowskiej 29, na uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody i upominki oraz możliwość dokonania korzystnych zakupów w Dziecięcym Centrum Handlowym Mega Askot, które z tej okazji, po godzinach stałej pracy, zostanie otwarte specjalnie dla uczestników spotkania ABC narodzin oraz przygotuje w tym dniu wyjątkowe rabaty.

Spotkania mają charakter zamknięty, w związku z czym liczba miejsc jest ograniczona.

Termin: od 15.11.2012
Godz. 16.30
Miejsce: Centrum Inicjatyw Wszelakich Zakrzowska 29, Wrocław
Kontakt: , 784 193 312, www.zakrzowska29.pl
Koszt: spotkania są bezpłatne