WROCŁAW – Indywidualne konsultacje chustowe

Z informacji organizatora:

Oferujemy profesjonalną opiekę dwóch doradczyń certyfikowanych przez renomowaną drezdeńską szkołę noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich ClauWi ® .

• Przyjazną atmosferę i bardzo indywidualne podejście

• Materiały szkoleniowe (chusty, nosidła, lalki, instrukcje wiązań)

• Możliwość zakupu chust, nosideł, pieluch, książek tematycznych w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu lub podczas konsultacji

Każde   spotkanie   poprzedzone   jest   wywiadem   na   temat   doświadczeń   i   oczekiwań rodziców oraz szczególnych potrzeb dziecka. Konsultacje trwają ok. 2 godzin. W tym czasie uczymy jednego lub dwóch wiązań. Krok po kroku obserwujemy ruchy i   reakcje maleństwa i rodziców:) Każde wiązanie najpierw pokazujemy na lalce, potem ćwiczymy wspólnie z rodzicami na lalkach, a dopiero, gdy rodzice czują się gotowi, wiążemy chustę na dziecku. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzice nabierają wprawy w wiązaniu zanim pierwszy raz zawiążą swoje dziecko, a to minimalizuje stres obu stron w tej nowej sytuacji. 

Zawsze doradzamy, jaką chustę lub nosidło wybrać w zależności od potrzeb rodziców i wieku dziecka. W szczególnych przypadkach kontaktujemy się z zaprzyjaźnionymi specjalistami z dziedziny neurologii dziecięcej i fizjoterapii w celu dobrania najkorzystniejszego sposobu noszenia. Możemy też polecić  sprawdzoną szkołę rodzenia, żłobek czy jogę dla mam:)

Podczas konsultacji odpowiadamy na wszelkie pytania a dodatkowo dla usystematyzowania wiadomości rodzice otrzymują instrukcje wiązań w formie papierowej, by móc później ćwiczyć samodzielnie. Po spotkaniu pozostajemy w kontakcie z rodzicami. W razie potrzeby służymy pomocą. Wszystko po to, by rodzice mieli pewność, że wiążą prawidłowo, a co za tym idzie noszą swoje dzieci wygodnie i bezpiecznie.

Udzielamy również porad doświadczonym chustomaniakom, którzy mają ochotę zweryfikować swoją wiedzę lub nauczyć sie innych wiazań, doszkolić. Dysponujemy fachową literaturą nie tylko o chustach, ale również o dzieciach, ich wychowaniu, o więzi pomiędzy rodzicami a noworodkiem. W sprzedaży posiadamy także bajki o ekologicznym i świadomym wychowywaniu dzieci. W ofercie chusty i nosidła dla dzieci różnych producentów: Tula, Girasol, LennyLamb, Nati Baby, które możecie Państwo zakupić w sklepie stacjonarnym z chustami Bio&Fair we Wrocławiu: na ul. Wita Stwosza 19/20. http://www.facebook.com/bioandafair?ref=ts

Przy zakupie chusty lub nosidła dowolnej marki oferujemy państwu:

– instrukcje wiązań w formie papierowej,

– prezentację jednego wybranego wiązania  z użyciem lalki instruktażowej,

– rabat w wysokości 15% na każdą konsultację indywidualną

Cennik konsultacji indywidualnych:

– 100zł /około 2h (na terenie Wrocławia),

– konsultacje odbywają się u Państwa w domu/mieszkaniu, w komfortowej dla Państwa i dziecka atmosferze,

– w konsultacjach biorą udział: rodzice, dziecko oraz doradca (możliwa jest konsultacja z dodatkową parą rodziców po wcześniejszych ustaleniach )

Konsultacje dla rodziców w ich domu (około 2h) 100,00 zł
Konsultacje dla rodziców przy zakupie nowej chusty lub kolejna konsultacja dla zaawansowanych (około 2h) 85,00 zł
Karta upominkowa (w opcji do wybory: konsultacje lub chusta, opcja mieszana) Cena na tel.

Możliwe są spotkania w grupach (maksymalnie dwie pary rodziców z dziećmi) oraz konsultacje poza Wrocławiem, na terenie Dolnego Śląska. Cena do ustalenia w zależności od czasu trwania, odległości od Wrocławia i celu konsultacji.

Zgłoszenia przysyłać można na adres: [email protected]
W razie jakichkolwiek pytań polecamy telefon kontaktowy: Aga 782-420-740