WROCŁAW – „Kolorowe dźwięki” – zajęcia muzyczne dla przedszkolaków

„Kolorowe dźwięki” to projekt edukacyjny Fundacji „Gifted&Talented” i Przedszkola „Przyjaciele „Żyrafy”, w którym „pierwsze skrzypce” gra… muzyka. To ona jest narzędziem, które pozwala:
 

  • ROZWIJAĆ naturalną dla dzieci aktywność ruchową,
  • WSPOMAGAĆ ich rozwój intelektualny i emocjonalny,
  • INSPIROWAĆ je, rozwijając wyobraźnię i twórczą ekspresję.

 
 

 
W ramach projektu realizowany jest cykl zajęć edukacyjnych, przeprowadzonych z wykorzystaniem metody umuzykalania dzieci E.E Gordona. W trakcie zajęć maluchy w obecności rodzica lub opiekuna będą wspólnie tworzyć muzykę, poruszać się w jej rytmie, a także swobodnie improwizować głosem. Podczas zajęć będziemy śpiewać, klaskać, grać, tańczyć – jednym słowem: dobrze się bawić, poznając przy tym niezwykłe instrumenty oraz różne rodzaje muzyki. Okazją do zabawy będą zarówno proste piosenki, wesołe, różnorodne rytmy, ale i ciekawe fragmenty muzyki klasycznej. Każdorazowo uzupełnieniem warsztatów edukacyjnych są zabawy ruchowe, tak więc na dzieci czeka zarówno nauka, jak i świetna zabawa.
 


Zajęcia odbywają się cyklicznie, a koszt udziału w nich to 35zł. Jest możliwość wykupienia karnetu na 4 zajęcia (w karnecie zajęcia sumują się, nie przepadają podczas nieobecności), w którym jedne zajęcia są gratis za 105 zł (zamiast 140 zł). Oplata za uczestnictwo w pierwszych zajęciach: 70% ceny.
 
Więcej informacji o Projekcie i terminach zajęć można uzyskać pod numerem telefonu:
(71) 794 54 58; kom.: 601 691 865 lub można znaleźć na stronach: http://www.przyjaciele-zyrafy.pl/kolorowe-dzwieki/