WROCŁAW – Listopadowe warsztaty chustowe

Z informacji organizatorów:

Jeśli chcesz poznać tajniki noszenia malucha w sezonie jesienno-zimowym, jeśli masz już chustę, a nie wiesz, jak ją zamotać, jeśli myślisz o chustonoszeniu, ale nie wiesz, czy to polubicie, jeśli chcesz kupić chustę i od razu ją okiełznać… przyjdź na warsztaty z cyklu „Chustowa Niedziela”!

Warsztaty chustowe poprowadzą:

Anna Zin – certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®, mama Frania, Heleny i Niny (11 listopada)

Ewa Owczarewicz – certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®, mama Zuzanki i Gucia (25 listopada)

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń.

Na miejscu możliwość zakupu chusty lub nosidła ergonomicznego.

Ilość miejsc ograniczona (max. 6 dzieci z opiekunami)

Termin: 11 i 25 listopada 2012
Godz. 10:00-12:00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych i mei tai

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Miejsce: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „URWISEK” przy ul. Wejherowskiej 28, Wrocław 
Kontakt:  , 502-061-483 (11 listopada) 507-988-282 (25 listopada), www.przywiazanie.szkola.pl
Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko