WROCŁAW – „Mamuśkowy savoir-vivre, czyli z klasą w nowy rok!”- styczniowe spotkanie wrocławskiego Klubu Mamuśki

Będzie kilka słów o etykiecie przy przedstawianiu się, podawaniu ręki na powitanie, rozmowie telefonicznej czy korespondencji mailowej. Nie zabraknie oczywiście czasu na luźną wymianę zdań i gorącą herbatę w mamusiowym gronie.

Prowadzący: Joanna Kubik, wpólnik wrocławskiej agencji Multum PR sp. z o.o., www.multumpr.pl, prezes organizacji pozarządowej – Fundacji Wałbrzych 2000. Ukończyła studia dziennikarskie i Podyplomowe Studium Socjologii Pracy i Organizacji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Zarządzanie Jednostkami Gospodarczymi na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Dziennikarka (zarówno prasa, radio, jak i telewizja), rzecznik prasowy i PR-owiec. Pracowała m.in. dla Gliwickiej Spółki Węglowej SA, KGHM Polska Miedź SA – Zakładów Górniczych Rudna, Zakładów Chemicznych Rokita SA i Grupy Rokita, AB SA. Od 2002 roku konsultant w zakresie marketingu i public relations, autorka strategii działań promocyjnych, planów marketingowych i public relations, a także planów komunikacji kryzysowej. Prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej, pracowników samorządu terytorialnego i osób bezrobotnych w zakresie kontaktów z mediami, prezentacji, zarządzania sytuacją kryzysową, CSR, a także zakładania i promocji własnej firmy.

Formuła spotkania: wykład i warsztat

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy mailowo na adres: w tytule prosimy wpisać: styczeń). Spotkanie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona.
 
Data: 30.01.2014, czwartek, godz. 19.00-22.00
Miejsce: MamCzas Cafe, ul. Zwycięska 14d/1/A, Wrocław www.mamczascafe.pl