WROCŁAW – Rodzic w centrum uwagi


Spotkanie „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” będzie niepowtarzalną okazją do uzyskania przez młodych rodziców porad w zakresie pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, karmienia piersią oraz przestrzegania właściwej diety. Do dyspozycji uczestników będą eksperci: położne, dietetycy, instruktorzy pierwszej pomocy pediatrycznej i inni specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące przyszłe mamy i ojców pytania.

Podczas spotkania rodzice będą mogli poćwiczyć na fantomie lalki techniki udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz zapoznać się ze sposobami układania malucha w chuście. W programie ponadto: instruktaż bezpiecznej kąpieli, bezpłatne badania USG i USG 4D, pomiar ciśnienia, analiza składu ciała oraz liczne konkursy, w których do wygrania będą m.in.: fotelik samochodowy, płyty fundacji „Szczęśliwe Macierzyństwo” oraz bony na zakupy.

Celem kampanii jest pomoc przyszłym rodzicom w przygotowaniu się do pełnienia nowej życiowej roli. Akcja odbędzie się w Pasażu Grunwaldzkim w sobotę 24 maja, w godzinach od 12.00 do 16.30, przy scenie na poziomie „0”.
 
Wstęp bezpłatny.
 
Więcej informacji:

www.pasazgrunwaldzki.pl

www.szczesliwe.macierzynstwo.pl