WROCŁAW – Warsztaty chustowe

Z informacji organizatora:

W przyrodzie coraz więcej oznak zbliżającej się wiosny. Już wkrótce będzie można zrzucić z siebie puchowe kurtki i wyruszyć w wiosenny świat z dzieckiem w chuście.

Poczuj siłę przywiązania!

Przyjdź na warsztaty z cyklu „Chustowa Niedziela”, poznaj tajniki wiązania chusty i zrealizuj wszystkie wiosenne plany z maluszkiem przy sobie.

Warsztaty chustowe poprowadzi Anna Zin – certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®.

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń. Pomagamy w wyborze i zakupie odpowiedniej chusty/nosidła.

Termin: 18 marca 2012
Godz.: 10.00 – 12.00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych i mei tai

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Miejsce: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „Urwisek” przy ul. Wejherowskiej 28, Wrocław
Kontakt: , tel. 502-061-483
www:  www.przywiazanie.szkola.pl
Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko (ilość miejsc ograniczona – max. 6 dzieci z opiekunami)