Zimowy #melokoncert dla niemowląt i małych dzieci

 
Będą to koncerty z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych według teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok.3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu.
 
Spotykamy się ponownie w Mary Poppins’ House Saska Kępa! Jak zwykle będziemy się bawić przy muzyce na żywo. Śpiewanie, rytmizowanie, taniec i słuchanie muzyki na żywo – taka gratka! Będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach i dywanikach. Na bosaka! Tym razem będzie bardzo zimowo i świątecznie.
 
Koncert poprowadzą Anka Natalicz i Basia Habisiak. Dwie mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki, absolwentki Akademii Muzycznych w Łodzi i Warszawie, certyfikowane nauczycielki „gordonków”.
 
Bilety na koncert w cenie 15 zł od osoby (każdy słuchacz powinien mieć swój bilet, np. mama + dziecko = dwa bilety) do kupienia na ewejsciowki.pl. Honorujemy bilety na urządzeniach elektronicznych.
 
Organizatorzy informują o braku miejsc parkingowych w najbliższym otoczeniu lokalu i proszą o przychodzenie w miarę możliwości bez wózków dziecięcych z powodu niedostatecznej ilości miejsca w hallu przed salą koncertową.
 
DATA: sobota 13.stycznia 2018 godz. 10:00 lub 11:15 (czas trwania koncertu ok.40 minut)
MIEJSCE: Pracownia edukacyjno-kulturalna Mary Poppins’ House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4D Warszawa
 
Masz pytanie? Napisz do nas: