SOPOT – TATA DAY w ramach inicjatywy Trójmiejskie Mamy

TATA DAY to spotkanie połączone z warsztatami, które odbędzie się 30 listopada 2013 roku w sopockiej Zatoce Sztuki. Przy samej plaży, z widokiem na morze, Uczestnicy przeżyją najbardziej aktywny dzień w swoim życiu. 

Najpierw kawa, czyli jak zaparzyć znakomite espresso i przygotować pyszne caffè latte dla swojej żony. Po śniadaniu przyjdzie czas na podróż dzieci do przedszkola, więc przyda się wiedza, jak dobrać fotelik samochodowy, który jest najlepszy i dlaczego. Opel pochwali się swoimi nowymi modelami aut, a trener osobowości zdradzi, jak być skuteczniejszym, bardziej zmobilizowanym i odnieść sukces w pracy. Dzięki bezpiecznym rozwiązaniom IKEA i radom AVIVA,Tatusiowie poczują się jak domowi mistrzowie. A po pracy czas na rodzinne przyjemności! Zajęcia sportowe, zimowe aktywności, moda, a także poróżowanie z dziećmi. TATA DAY  to aktywność dnia codziennego w niecodziennym wydaniu. 

Naszym celem jest integrowanie Tatusiów, pokazanie im ciekawych rozwiązań. Dostrzegamy, jak ważną rolę pełni Tata w życiu dziecka, ale także to, że Tatusiowie chcą mocniej włączać się w wychowywanie swoich pociech. Świadome, wesołe i pomysłowe tacierzyństwo to nasze hasło!
 
Zapisy pod adresem [email protected]
 
Więcej szczegółów na http://trojmiejskiemamy.pl/ oraz na wydarzeniu na FB  https://www.facebook.com/events/631976093513049