Targi Rodzinne 2013

Z informacji organizatorów:

Wiosny i pomysłów – tego nam potrzeba!

I jedno i drugie nachodzi dużymi krokami. Wiosna a z nią wiosenna edycja TARGÓW RODZINNYCH, na które zapraszamy już w kwietniu do Gdańska (20-21 kwietnia; AMBEREXPO) i Warszawy (27-28 kwietnia; STADION NARODOWY).

Wciąż szukamy sposobów na miłe spędzenie wolnego czasu z rodziną. Szukamy inspiracji w książkach, czasopismach, programach telewizyjnych… Szukamy miejsc przyjaznych dzieciom i całej rodzinie. Chcemy wspólnie odkrywać świat, dzielić się radością, kolekcjonować wspomnienia. Dbamy o to, aby nasze pociechy bawiąc się, jednocześnie uczyły się, poznawały, doświadczały.

Już niebawem, w jednym czasie i miejscu, będziemy mogli wspólnie z dziećmi spędzić wyjątkowy weekend – weekend z zabawą i edukacją wypełniony wiosennymi atrakcjami.

Dwa dni z TARGAMI RODZINNYMI. To sposób na udany, rodzinny weekend.

TARGI RODZINNE po raz kolejny, w dwa następujące po sobie, kwietniowe weekendy, odwiedzą mieszkańców Trójmiasta i Warszawy. Tegoroczna edycja imprezy ponownie skupi kilkudziesięciu Wystawców oferujących najciekawsze produkty i usługi dla dzieci i całych rodzin. Zamierzeniem organizatora jest stworzenie miejsca, w którym zarówno dzieci jak i rodzice będą mogli spędzić czas w atmosferze doskonałej rodzinnej zabawy, zapoznać się z ofertą Wystawców, wybrać najlepsze wg nich produktu, usługi i miejsca stworzone z myślą o dzieciach. O wyjątkowy nastrój zadbają przede wszystkim Wystawcy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji.
Oprócz pełnych uciech zabaw na Zwiedzających będą czekali specjaliści dbający o zdrowie najmłodszych. Warto zatem skorzystać z bezpłatnych porad fachowców, skonsultować z nimi swoje spostrzeżenia i obawy.
Przede wszystkim i ponad wszystko TARGI RODZINNE to czas dla rodziny, wspólnego z dziećmi odkrywania świata i dziecięcych talentów.

Zapraszamy już niebawem:

do Gdańska: 20-21 kwietnia, AMBEREXPO
do Warszawy: 27-28 kwietnia, STADION NARODOWY

godziny otwarcia: 10.00-17.00

Więcej na www.targirodzinne.pl i www.facebook.com/TargiRodzinne