XI edycja Warszawskich Dni Rodzinnych

 
W tegorocznym programie czekają na Was m.in.: pokazowe zajęcia językowe z Archibald Kids, bezpłatne konsultacje w Klinice Leczenia Jąkania, warsztaty z kodowania z Gigantami Programowania, bezpłatne konsultacje doświadczonych fizjoterapeutów i podologów oraz badania komputerowe stóp w Poradni Chorób Stopy, eksperymenty dla najmłodszych, zabawa nietypowymi klockami w Klockowni, zajęcia z koszykówki z Basket Kids, podstawy nauki gry w tenisa z Yellow Tenis, czy matematyka na wesoło z Matplanetą! To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Podczas najradośniejszego weekendu w roku czeka na Was również: spotkanie ze zwierzątkami w Folwarku Bródno, bezpłatne zwiedzanie muzeów, spektakle teatralne oraz wyjątkowe animacje w języku angielskim w szkołach Profi Lingua i Empik School! Nie lada gratką będzie również możliwość odwiedzenia rodzinnych atrakcji w sklepie Hamleys, a w tym Lustrzanego Labiryntu! Przez cały weekend dostępne będą również zajęcia artystyczne, warsztaty dla dzieci i dla rodziców, zajęcia organizowane w domach kultury i instytucjach kulturalnych oraz setki innych atrakcji, takich jak np. wizyta w centrum rozrywki Ale Zebra.
 
Polecane wydarzenia w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych
 
1. Warszawski Piknik Rodzinny w CRS Bielany przy ul. Lindego 20
 
Dopełnieniem weekendu będzie Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica, który odbędzie się w niedzielę 18 marca 2018 r. w CRS Bielany. W tym szczególnym dniu na rodziny czeka moc niepowtarzalnych atrakcji. Podczas, gdy rodzice będą mogli zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów i nauczycieli, na najmłodszych czeka mnóstwo wspaniałej zabawy: spotkacie tu wielkie maskotki, wyszalejecie się podczas cyrkowych animacji Parku Rozrywki Julinek, będziecie mogli uczestniczyć w magicznych eksperymentach naukowych z Małym Inżynierem, pogracie na prawdziwych automatach do gry, przejedziecie się na trójkołowym rowerze elektrycznym na stoisku Zarządu Dróg Miejskich oraz weźmiecie udział w rodzinnych rozgrywkach palantowych., dzięki Urzędowi Komunikacji Elektronicznej dowiecie się również co to znaczy „klikać z głową?”, zaś Doktor Marchewka przeprowadzić bezpłatne badania wzroku. Na stoisku grupy Molo, dzieci będą mogły pobawić się w basenie z magicznym piaskiem.
 
Zabawy na bestsellerowej drabince Lil’ Monkey – zabawki idealnej zarówno do ogrodu, jak i do domu przygotuje ToysWorld.pl. Całe rodziny będą mogły również wziąć udział w warsztatach recyklingowych z hotelem Olandia. Oprócz tego będzie tam można zobaczyć jak od środka wygląda wóz ratowniczo-gaśniczy, czy spróbować nauki nowego języka ze szkołą Enjoy! Wspaniałe atrakcje czekają na wszystkie mamy, które dzięki firmie Avon będą mogły skorzystać z parafinowania dłoni oraz warsztatów makijażu.  Rodzice będą mieli także okazję zapoznać się z coraz bardziej popularnymi na polskim rynku dostawkami do wózków dziecięcych, a to wszystko za sprawą warsztatów organizowanych przez Rodzinkowo. Na terenie zewnętrznym pikniku na najmłodszych czekać będzie również ruchoma ścianka wspinaczkowa Everest Climbing! Nie może Was tam zabraknąć! Na Piknik obowiązują zapisy.
 
Partnerem Warszawskiego Pikniku Rodzinnego jest Pramerica Życie TUiR SA.
 
2. Klinika Leczenia Jąkania
 
Bezpłatna konsultacja dla osób jąkających (się).Konieczna telefoniczna rejestracja w sekretariacie Kliniki Leczenia Jąkania Tel. 22 621 39 41, 501 619 643
 
3. Od zera do Federrera
 
Postaw pierwsze tenisowe kroki pod okiem doświadczonych trenerów Yellow Tenis. W programie: – gry i zabawy na korcie- nauka podstawowych uderzeń tenisowych.
 
.4. Rodzinna przygoda w Lustrzanym Labiryncie Hamleys Galeria Północna
 
A gdyby tak trafić do Krainy Czarów, pełnej kolorów i magicznych dźwięków? Spróbujcie swoich sił w Lustrzanym Labiryncie i przekonajcie się, kto pierwszy trafi do wyjścia. Bawcie się własnymi odbiciami i podążajcie za wizualizacjami. Tylko nie zapominajcie, wzrok może mylić!
 
5. Gra miejska: Warszawska Odyseja
 
Podczas Warszawskich Dni Rodzinnych będziecie mieli okazję wziąć udział w fascynującej grze miejskiej „Warszawska odyseja” zorganizowanej przez Agencja Turystyczna ATAS! Gra miejska poświęcona będzie poznawaniu starożytnej Grecji w formie aktywnych zadań w terenie.
 
6. Matematyka na Wesoło z Matplanetą!

Zapraszamy dzieci do niezwykłego świata matematyki!

Czekają na Was magiczne kwadraty, zabawa w tajnych agentów, poplątane labirynty, wyścigi samochodowe i wiele innych atrakcyjnych zadań. Dzieci zostaną wprowadzone w tajemnicze historie piratów czy odkrywców i wspólnie z rówieśnikami spróbują rozwikłać intrygujące zagadki. Pokażemy jakie problemy może rozwiązać nawet prosta matematyka. Chcemy, żeby w zespołach dzieci mogły same rozwiązywać takie problemy, by zobaczyły, że narzędzia są w nich i przekonały się, że, aby zrozumieć matematykę, wystarczy kombinować i wykorzystywać znane już zasady.
 
7. Karate Kyokushin z elementami samoobrony
 
Ogólnosprawnościowe zajęcia z elementami Karate Kyokushin i samoobrony  dla najmłodszych. Dla starszych specjalistyczne elementy karate oraz samoobrona.
 
8. Konsultacja psychologiczna Spokojna Główka
 
 Jeżeli u swojego Dziecka zaobserwowałeś:
 
–     trudności w relacjach z rówieśnikami
 
–     trudności w rozumieniu i radzeniu sobie z własnymi emocjami
 
–     trudności z szkole
 
–     niskie poczucie własnej wartości lub/i wiary we własne możliwości
 
–     zachowania agresywne lub lękowe
 
–     zachowania autoagresywne lub autostymulujące
 
to przyjdź i skonsultuj to bezpłatnie z psychologiem lub psychoterapeutą
 
Obraz usunięty przez nadawcę.
 
 
To tylko niektóre z zaplanowanych dla Was atrakcji!
 
Od 23 lutego możecie zapisywać się na prawie 500 bezpłatnych wydarzeń w całej Warszawie!