BINGO BOY discovers school things


Książka BINGO BOY discovers school things’  to wspaniały materiał edukacyjny na pierwsze lekcje języka angielskiego w klasach 0-1-2-3, szczególnie w adaptacyjnym okresie bezpodręcznikowym. Sprawdzi się również w edukacji domowej. Rytmiczne i zabawne teksty przedstawione w formie dwujęzycznej rozbawią nie tylko dzieci! Materiał zawarty w tej publikacji wystarczy na przeprowadzenie minimum 5 godzin lekcyjnych, w trakcie których dzieci poznają dużą ilość nowego słownictwa, a także będą miały możliwość utrwalenia nowych zwrotów podczas zabaw językowych. Największym sukcesem będzie samodzielne przeczytanie tej lektury przez dziecko komuś z domowników: mamie, tacie, bratu, siostrze, babci, albo nawet swojej maskotce! J Lekturze towarzyszy piosenka pt. Let’s go to school: https://www.youtube.com/watch?v=tX9GhOfqWeE

Objętość: 36 stron + okładka

Wymiar: 200 x 205 mm

Cena: 16,90 zł

ISBN: 978-83-922740-1-8

Autor: Anna Wieczorek

Wydawnictwo: BINGO BOOKS

Naukę języka angielskiego z tą serią ułatwią dodatkowo:

  • dwujęzyczny tekst książki,
  • filmy na kanale YouTube BINGOedutime,
  • słowniczek obrazkowy zamieszczony na początku książki,
  • ćwiczenia w pisaniu i kolorowaniu zamieszczone na końcu książki,
  • karty obrazkowe do gier i zabaw z nowym słownictwem,*
  • wskazówki metodyczne dla rodzica i nauczyciela,*
  • bonus muzyczny – piosenka Let’s go to school *

*Materiały dodatkowe (extra materials) w pdf. można pobrać ze strony www.bingobooks.eu lub otrzymać pocztą elektroniczną wysyłając mail do BINGO BOY-a:

Aktualne informacje na temat nowości wydawniczych BINGO BOOKS  oraz konkursów dostępne będą na stronie Facebook Bingo Boy-a: https://www.facebook.com/BingoBoydiscoverstheworld/

ZAMÓWIENIA na zakup książki BINGO BOY discovers school things’ można przysyłać drogą elektroniczną na adres:

Od dnia 1 września 2018 zakupów publikacji wydawnictwa BINGO BOOKS można dokonywać na stronie: www.bingobooks.eu

Szkoły, które zamówią min. 20 sztuk ww. publikacji  otrzymają rabat w wysokości 10%, jak również dostęp do książki w wersji pdf. ze zgodą wydawcy na wyświetlanie książki na białej tablicy w klasie.

Przy składaniu zamówień prosimy o podanie danych do faktury vat, adresu do wysyłki oraz preferowanej formy płatności (przelew lub ‘pobranie’).

Zachęcam Państwa do sięgania po lektury anglojęzyczne z dziećmi. Kształtowanie potrzeby i nawyku czytania (zarówno po polsku, jak i po angielsku) uczy dzieci myślenia i koncentracji, rozwija język, pamięć i wyobraźnię, przynosi wiedzę i rozbudza zainteresowania. Wspólne czytanie buduje więź pomiędzy dzieckiem, a dorosłym, wspiera rozwój psychiczny dziecka i wzmacnia jego poczucie własnej wartości.