„Być w ciąży i nie zwariować” – rewelacyjny (anty)poradnik dla przyszłych rodziców!


JESTEŚ W CIĄŻY?

Poranne mdłości, niepohamowana ochota na ogórka kiszonego w czekoladzie i emocjonalny rollercoaster (podekscytowana! znudzona! przerażona!) to Twoja codzienność? Nie ma co narzekać, lepiej cieszyć się ostatnimi miesiącami cudownej wolności! Pomoże Ci w tym nasz zabawny i brutalnie szczery zestaw zadań dla ciężarnych.
 
Droga przyszła Matko!

Ciąża bywa magiczna. Przez dziewięć miesięcy nie rozstajesz się z istotą, która będzie ci najbliższa. Teraz rośnie w twym wnętrzu, ale tak naprawdę jeszcze jej tu nie ma, zatem zamiast przez całą sobotę (ciągle i bez końca) bawić się klockami, możesz nic nie robić albo oglądać seriale na Netfliksie. Ciąża może jednak okazać się prawdziwą męką.
 
Twoje stopy przypominają dwa bliźniacze poduszkowce. Bolą cię części ciała, o których istnieniu nie miałaś wcześniej pojęcia. Każdy napotkany na ulicy człowiek będzie chciał cię dotykać, a następnie wytykać ci, co robisz źle – czyli generalnie wszystko. Około ósmego miesiąca nie będziesz w stanie podnieść się z łóżka, aby móc skorzystać z toalety bez pomocy osoby trzeciej lub/i buldożera – i uwierz nam, kiedy toczysz się do łazienki niczym zlany potem wieloryb, wygląda to niewątpliwie tak samo elegancko, jak brzmi, i rewelacyjnie wpływa na twoje poczucie własnej wartości.Naszym zadaniem jest rozproszyć czarne chmury.
 
W książce znajdziesz całe mnóstwo rozweselających zadań, gier i anegdot, dzięki którym uświadomisz sobie, że jest dobrze. (Pragniemy także zauważyć, że w ciąży lepiej nie radzić się doktora Google’a, bo tylko sieje panikę. Zamiast tego zrób jedno lub dwa zadania; są o wiele zabawniejsze niż niepotrzebne zamartwianie się.). [Jordan Reid, Erin Williams]


Premiera 06.06.2018
Wydawnictwo Buchmann