Czerwcowy MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci

Jak zwykle będziemy się bawić przy muzyce na żywo. Śpiewanie, rytmizowanie, taniec i słuchanie muzyki – taka gratka! Będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach, miękkich materacach i dywanikach. Na bosaka! Jak zwykle zaprosimy Was do wspólnego muzykowania, śpiewania, grania na małych instrumentach perkusyjnych i tańca. Usłyszycie melodie znane z domu czy przedszkola, a na pewno też poznacie nowe utwory, których wcześniej nie słyszeliście.
 
MeloKoncerty to marka znana w Warszawie, od kwietnia 2017 roku odbyło się już 30 spotkań! A we wrześniu 2017 otrzymaliśmy nagrodę SŁONECZNIKI dla najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci jako uznanie warszawskich rodziców. Nasi słuchacze to już ponad 1500 osób.

Koncert poprowadzą Anna Natalicz i Katarzyna Czapla. Dwie nauczycielki muzyki oraz artystki, absolwentki szkół i akademii muzycznych, certyfikowane nauczycielki „gordonków”.
 
Więcej o idei MeloKoncertów na stronie www.facebook.com/melomaluchymelobrzuchy
 
MeloKoncert odbędzie się w sobotę 2 czerwca o godzinie 10:00 w Centrum Łowicka przy ul. Łowickiej 21 w Warszawie.
 
Bilety w cenie 20 zł/uczestnik dostępne na: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/impresariat-barbara-jagodzinska-habisiak,808/melokoncert,6903?eventId=103093