Zapraszamy najmłodszych w podróż do Krainy Aktywności!


Zgodnie z naszym mottem nie zapominamy też o zdrowym żywieniu – tym razem podczas warsztatów realizowanych w przedszkolach przybliżamy dzieciom świat warzyw i zachęcamy do założenia własnego przyprzedszkolnego ogródka. Chcemy  aby dzieci zrozumiały na czym polega „wyższość” warzyw pochodzących z własnej uprawy nad warzywami zakupionymi w markecie. W scenariuszu również spotkania z atrakcyjnymi gośćmi – zapraszamy m.in. ogrodnika i panie kucharki.
 
To już XIV edukacyjna Akcja Akademii. Do tej pory zaufało nam i przyłączyło się do naszych akcji ponad 4.400 przedszkoli z całej Polski. Wszystkie materiały dydaktyczne, które otrzymują od nas przedszkola są całkowicie BEZPŁATNE. Zajęcia przygotowywane w oparciu o nasze materiały to dla dzieci mnóstwo pożytecznej wiedzy i jeszcze więcej dobrej, rozwijającej zabawy!
 
Zapraszamy wszystkie przedszkola, (zarówno publiczne, jak i prywatne, małe i duże), które jeszcze tego nie uczyniły do dołączenia do Akcji poprzez serwis www.zdrowyprzedszkolak.pl. Do odwiedzenia strony zapraszamy również rodziców – znajdziecie tu mnóstwo ciekawych artykułów i inspiracji oraz jeszcze więcej zdrowych przepisów.
 
***KONKURS***
 
Zarówno dla rodziców, jak i dla przedszkoli mamy na wiosnę jeszcze jedną SUPER niespodziankę!!!
 
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym główna nagroda dla Rodzica to rodzinny wyjazd na weekend w SPA i voucher na zakupy w sklepie internetowym Akademii o łącznej wartości 2.500 PLN! Wystarczy tylko, że dokończysz zdanie: „Jestem Aktywnym Rodzicem, bo…”. Szczegóły konkursu – http://konkurs.zdrowyprzedszkolak.pl/

Przedszkola zaś, dzięki zaangażowaniu rodziców mają szansę zdobyć nagrody o łącznej wartości 15.000 PLN! Szczegóły