MaMy Kalnedarz – unikalne narządzie do organizacji życia rodziny

MaMy Kalnedarz to unikalne narządzie do organizacji życia rodziny. Planner tygodniowy zaprojektowany tak, aby pomóc zorganizować życie rodzinne podczas wakacji i w nowym roku szkolnym.

Dostępny w sprzedaży od maja na stronie www.mamykalendarz.pl

MaMy Kalendarz jest taki, jaki powinien być rodzinny kalendarz! Zaplanowany i wykonany z wielką starannością o każdy szczegół. Grafika przyjemna dla oka sprawia, że można zawiesić go na ścianie w dowolnym miejscu w domu. Kalendarz ma układ tygodniowy. Domownicy mają swoje rubryki, w których mogą zapisywać wszystkie ważne zadania, jakie czekają ich każdego dnia (zajęcia dodatkowe, domowe obowiązki, wizyty u lekarza, delegacje, spotkania, urodziny, odwiedziny, randki rodziców i inne). Widok całego tygodnia jest okazją do znalezienia czasu na wspólne rodzinne aktywności. Pomogą w tym zapisane przez autorki cotygodniowe inspiracje. Kalendarz jest bardzo funkcjonalny. Przezroczysta nakładka pozwala ustalać wydarzenia, które odbywają się regularnie w każdym semestrze. Ot, prosty i genialny pomysł. Na nakładkę można nakleić naklejki i plany lekcji, dzięki czemu będą one cały czas widoczne na tle zmieniających się zajęć. Planowanie z naklejkami będzie wielką frajdą dla wszystkich domowników. W każdym tygodniu jest perforowana lista zakupów lub spraw do załatwienia, którą po uzupełnieniu można oderwać i zabrać ze sobą. Przymocowany do kalendarza cienkopis będzie zawsze pod ręką, a praktyczna kieszonka pomieści rachunki, listy i inne ważne papierki.

Strona www.mamykalendarz.pl  ; www.facebook.com/mamykalendarz
 
 
Jeśli Wasze dzieci chodzą do szkoły, a Wy cenicie dobrą komunikację w rodzinie, proponujemy Wam planowanie rodzinnych aktywności razem z MaMy Kalendarzem.

MaMy Kalendarz na rok szkolny 2014/2015 dostępny na www.mamykalendarz.pl