Świat malucha – nowości na zimę od Wydawnictwa Edgard

 
Świat malucha. Boże Narodzenie to wyjątkowy zestaw rozwijających zabaw, które zaznajamiają dzieci z tradycjami i zwyczajami związanymi z Bożym Narodzeniem. Materiały opracowane przez specjalistów zostały dopasowane do możliwości maluchów w wieku 2–3 lata. To idealny pomysł na prezent! Spraw, by jedne z pierwszych świąt w życiu twojego dziecka były wyjątkowe, i wprowadź malca w magiczną atmosferę Bożego Narodzenia.

 
 
W skład pakietu wchodzą: kolorowa <strong>książeczka z łatwymi zadaniami rozwijającymi myślenie logiczne i spostrzegawczość, zestaw 17 trwałych, sztywnych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami, na których znajdują się ilustracje związane z Bożym Narodzeniem oraz   wyraźne podpisy przygotowujące do nauki czytania globalnego, a także 10 par dużych puzzli dwuelementowych, z których dopasowaniem poradzą sobie najmłodsze dzieci. Puzzle zostały pomyślane jako pierwsza układanka ćwicząca spostrzegawczość oraz koordynację oko–ręka. Można je również wykorzystać do zabawy w czytanie.
 
Pakiet wspiera rozwój umysłowy i społeczny dzieci, rozwija ich wiedzę o świecie, rozbudza ciekawość </strong>i wprowadza w świąteczną atmosferę. Kolorowe, przykuwające uwagę ilustracje zachęcą do wspólnych zabaw, dostarczając przy tym mnóstwo radości!
 
 
Książka + 17 kart obrazkowych + 10 par puzzli
 
Cena: 29,90 zł (5%)
 
ISBN: 978-83-65884-34-3
 
Marka: Kapitan Nauka
 
Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017
 
Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

 
 
 
Książka + 17 kart obrazkowych + 10 par puzzli
 
Świat malucha. Zima to zestaw inspirujących zabaw związanych z zimą i tematyką zimową, które wspierają rozwój umysłowy i społeczny dzieci w wieku 2-3 lata. Pokaż maluchowi, ile radości mogą dać zimowe zabawy, i spraw, by pokochał zimę!
 
W skład pakietu wchodzą: kolorowa <strong>książeczka z prostymi zadaniami</strong> rozwijającymi myślenie logiczne i spostrzegawczość, zestaw 17  trwałych, sztywnych kart obrazkowych </strong>z ilustracjami zimowych ubrań, sportów i zabaw oraz podpisami przygotowującymi do nauki czytania globalnego, a także 10 par dużych puzzli dwuelementowych</strong>, z których dopasowaniem poradzą sobie najmłodsze dzieci.

 
Materiały opracowane przez specjalistów rozwijają <strong>wiedzę malucha, wspierają rozwój poznawczy, rozbudzają ciekawość świata oraz ćwiczą skojarzenia i koordynację oko-ręka podczas!
 
Kolorowe, angażujące ilustracje zachęcają dziecko do poznawania niezwykłej aury zimowej i nowych aktywności.
 
Cena: 29,90 zł (5%)
 
ISBN: 978-83-65884-33-6
 
Marka: Kapitan Nauka
 
Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017
 
Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl
 
Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka