3 sposoby na rozwijającą zabawę

 
 
W bajecznie kolorowym pudełku gry Zwierzaki bystrzaki najmłodsi znajdą planszę, 80 kart i 24 żetony. Zachwycające ilustracje Magdaleny Popovics przeniosą małych odkrywców do lasu tropikalnego, gdzie będą mieli za zadanie odszukać sympatycznych mieszkańców dżungli wśród bujnej roślinności. Refleks i bystre oko przydadzą się, aby być szybszym od innych graczy!
 
Dzieci uwielbiają pojedynki na spostrzegawczość i szybkość, dlatego gra na pewno dostarczy wiele emocji. A może twoje dzieci wolą ćwiczyć pamięć? Nie ma sprawy, wśród 11 różnorodnych wariantów rozgrywki są zarówno spokojniejsze, wymagające skupienia, jak i bardzo dynamiczne – gracie, jak lubicie.
 
Zwierzaki bystrzaki

Wielowariantowe gry z prostymi zasadami świetnie sprawdzają się w przypadku rodzeństwa w różnym wieku i doskonale nadają się dla całej rodziny. Rówieśnicy także nie będą się nudzić! Trójelementowy zestaw daje wiele możliwości: można grać przy użyciu jedynie kart, kart i żetonów lub wszystkich części. Dzięki temu grę można zabrać na wycieczkę nawet wtedy, gdy w plecaku nie zostało wiele miejsca – do wielu wersji wystarczy sama talia!

 
Pionkiem po planszy przez Polskę
 
Dla małych miłośników podróżowania mamy inną propozycję. Gra Polska to świetna okazja do poznawania zakątków kraju! Podczas wyścigu przez najciekawsze miejsca w Polsce podróżnicy poznają zaskakujące fakty o odwiedzanych miastach, odszukają słynne atrakcje turystyczne i zwiedzą ojczyznę wszerz i wzdłuż.
 
Gra Polska

Wyruszcie w podróż pionkiem po planszy, a kto wie, może przerodzi się to w miłość do wycieczek po kraju? Podpowiadamy: najlepszym sposobem na poznawanie Polski jest dobra zabawa w podróżowanie! Sprawdzicie?

 
 
Nauka odczytywania godzin jest zmorą wielu dzieci (i ich rodziców), jednak i na to znajdą się sposoby. Gra edukacyjna Zegar sprawi, że przedszkolak bez trudu opanuje tę umiejętność przy okazji wciągającej zabawy. Bohaterowie gry to sympatyczne rodzeństwo, Julka i Franek, którzy zapraszają graczy do spędzenia z nimi dnia i zabierają ich na wycieczkę do tajemniczej pracowni zegarmistrza.

Zegary
 
Aż 12 wariantów rozgrywki o różnym stopniu trudności sprawi, że dzieci stopniowo oswoją się z zegarkiem i będą doskonalić swoje umiejętności odczytywania godzin. Przyda się tu dobra pamięć i spostrzegawczość! A rodzice zapewne przekonają się, że zabawy z czasem mogą być wyzwaniem także i dla nich. Podejmiecie wyzwanie?