Zu&Berry – edukacyjne gry i zabawy dla najmłodszych

 
My, dorośli, czasami zapominamy, że uczenie się jest jedną z największych przyjemności w życiu. Za to dzieci już od pierwszych dni chłoną świat i każdego dnia bawiąc się, uczą się czegoś nowego. Nauka to dla nich zabawa, a zabawa to nauka. Jakie to proste! Nawet najmniejszy maluch potrafi zaskoczyć swoją kreatywnością i zdolnościami w różnych dziedzinach. Na przykład okazuje się, że już trzylatki są bardzo zainteresowane liczbami. Ba! Nawet niemowlęta z ciekawością oglądają karty kontrastowe, ćwicząc wzrok.
 
Tytuły z serii Zu&Berry zostały opracowane przy współpracy z psychologiem dziecięcym. Są świetną pomocą dla rodziców, którzy chcą zadbać o wyobraźnię malucha, wzmocnić jego koncentrację uwagi, motywację, pamięć i kreatywne myślenie. To bardzo dobry pomysł na mądrą i wesołą rodzinną zabawę.
Zu&Berry
 
Na serię składają się tytuły:
 
– Widzę kształty. Karty kontrastowe (od pierwszych tygodni życia)
– Widzę kolory. Karty kontrastowe (dla dzieci od 3. miesiąca życia)
 
Są to specjalne karty wspomagające rozwój wzroku poprzez zastosowanie dużego kontrastu oraz wprowadzające w świat kolorów.
 
– Poznaję zwierzęta. Karty z obrazkami (od 6 do 12 miesięcy)
– Układam stwory. Karty kreatywne (od 1. roku życia)
 
Idealne zabawy dla małych odkrywców chcących poznawać świat.
 
– Poznaję literki. Piszę i zmazuję (od 3. roku życia)
– Poznaję cyferki. Piszę i zmazuję (od 3. roku życia)
 
Gratka dla przedszkolaków. Kolorowe karty do ćwiczenia pisania, pomagające kształtować motorykę małą, rozwijające zdolności manualne, a przy tym uczące alfabetu i cyfr.
 
– Rycerze i rabusie. Karty przygodowe (od 3. roku życia)
– Zakręcone labirynty. Karty przygodowe (od 3. roku życia)
– Kraina zagadek. Karty kreatywne (od 3. roku życia)
 
Dla dzieci, ciekawych wszystkiego, zagadki i gry w wesoły, niebanalny sposób uczące spostrzegawczości i rozszerzające wiedzę o świecie.
 
Rodzice odkrywając świat wraz ze swoją pociechą, nie tylko pobudzają ciekawość malucha, ale też przyczyniają się do jego wszechstronnego rozwoju. Tytuły z serii Zu&Berry to mądra rozrywka. Idealnie nadają się jako pomoc edukacyjna dla dzieci.
 
W przygotowaniu kolejne tytuły z serii!
 
„Świetna propozycja dla rodziców dbających o rozwój swoich pociech, szukających tytułów, które jednocześnie bawią i uczą” (Agnieszka Lasota, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, socjoterapeuta; www.lasotaagnieszka.pl)
 
Sprawdź szczegóły: http://zuberry.pl