Wspieramy rozwój trzylatka

Edukacja przez zabawę

Kolorowanie, rysowanie, naklejanie zaproponowane w odpowiedniej formie sprawią dziecku radość, a dodatkowo pomogą rozwinąć kluczowe umiejętności, takie jak: sprawność manualna, spostrzegawczość i koordynacja wzrokowo-ruchowa. Aby zachęcić malucha do zabaw i rozwiązywania zadań, warto wybrać książki, w których spotka swoich ulubionych bohaterów. Takie tytuły znajdziemy w serii edukacyjnej Disney Uczy.

Nauka w świecie Disneya

Książka Nauka na okrągło to znakomita okazja, aby wprowadzić maluchy w świat kolorów, kształtów i cyfr. W towarzystwie bohaterów ze świata Disneya dzieci poznają cyfry od 1 do 5, nauczą się rozróżniać podstawowe kolory i kształty. Zamieszczone w książce quizy pomogą sprawdzić nowe umiejętności naszej pociechy. Dzięki książce Poznaję liczby najmłodsi utrwalają sobie znajomość liczb. Tym razem czeka ich wspaniała zabawa z naklejkami, co dodatkowo jest znakomitym ćwiczeniem sprawności manualnej.

Zadania i ćwiczenia zawarte w książkach dostosowane są do poziomu umiejętności trzylatków, dzięki czemu ich rozwiązywanie jest dla dzieci przyjemną zabawą.

Książki ukazały się nakładem wydawnictwa AMEET.

Więcej na stronie www.disneyuczy.ameet.pl