Wyjątkowe wydanie zeszytu kreatywnego LILLA LOU TRAVEL już w sprzedaży


We współpracy z Fundacją Przylądek Nadziei powstała limitowana edycja zeszytów kreatywnych Lilla Lou Travel, która pojawi się na rynku już w maju i pozwoli dziewczynkom wyruszyć w podróż po odległych zakątkach świata. Ważne, by w tej podróży towarzyszyli im rodzice, tłumacząc ideę projektu, pobudzając wyobraźnię rozmową, włączając się do zabawy, ale także uwrażliwiając dzieci na potrzeby innych ludzi, ponieważ edycja Travel powstała z myślą o najmłodszych pacjentach oddziałów onkologicznych. To kolejna podróż z Lilla Lou,  która  pomaga wyobraźni przekraczać granice.
 
Z każdego sprzedanego egzemplarza  jedna złotówka zostanie przekazana na konto Fundacji Przylądek Nadziei. Zebrana przez Lilla Lou kwota wesprze budowę kliniki dla dzieci cierpiących na raka. Akcję na rzecz dzieci dotkniętych chorobą nowotworową wspiera także znana podróżniczka Martyna Wojciechowska.
 
Lilla Lou to marka stworzona z myślą o dziewczynkach w wieku od 6 do 12 lat. Dostępna jest szeroka gama produktów sygnowanych imieniem głównej bohaterki. Dziewczynki szczególnie cenią serię zeszytów kreatywnych oraz gry, zabawy i konkursy na portalu Lillalou.pl, które wspierają rozwój kreatywny i artystyczny dziecka, pobudzają wyobraźnię i kreatywne myślenie. Lilla Lou to także społeczność dziewczyn skupiona na twórczym rozwoju, w oparciu o materiały i szkołę rysunku. Lilla Lou Travel  już w maju będzie w sprzedaży w: salonach Empik, Inmedio, Kolporter, Relay, Ruch, Rossmann, Hebe w całej Polsce oraz na sklep.lillalou.pl
 
 
Akcji patronują: magazyn Bliżej Przedszkola, magazyn Dobra Mama, magazyn GAGA, magazyn WITCH (wydawnictwo EGMONT), Radio Bajka, bimbi.pl, parenting.pl, babyonline.pl, dzieckowwarszawie.pl, sosrodzice.pl, miastodzieci.pl, poradnikmamy.pl, czasdzieci.pl, malituryści.pl, egodziecka.pl, malypodroznik.pl, otokoto.pl oraz blog: Książeczki dla synka i córeczki.

Projektuj i pomagaj.  Już dziś wyrusz z Lilla Lou w niezwykłą podróż! 
 
Więcej informacji: www.lillalou.pl