Akcja charytatywna Razem możemy więcej

 
Choroby nowotworowe dotykające dzieci to niewyobrażalna tragedia. Fundacja Spełnionych Marzeń pomaga przejść przez te trudne chwile zarówno dzieciom jak i ich bliskim. „Leczenie schorzeń nowotworowych jest długotrwałe, wyczerpujące organizm, przynoszące ból i cierpienie oraz tęsknotę za normalnym życiem… życiem, jakie powinny mieć wszystkie dzieci – pełnym uśmiechu i beztroskich zabaw. To właśnie dla nich jesteśmy każdego dnia dając im uśmiech i radość, a rodzicom wiarę i siłę do walki.” – mówią Małgorzata i Tomasz Osuch, założyciele fundacji.

Endo to wygodne ubranka dziecięce i unikatowy styl powstały dzięki talentom i zaangażowaniu polskich artystów. To naturalna więź pomiędzy słowem i obrazem, dorosłym i dzieckiem, sztuką i codziennością. Endo jako pierwsze (i przez długi czas jedyne) w Polsce ozdabiało swoje produkty napisami w języku polskim, pokazując tym samym ile emocji i skojarzeń mogą budzić w dorosłych i dzieciach pomysłowe i zaskakujące gry słowne. Oprócz wygody i funkcjonalności, Endo to przede wszystkim dziecięce ubranka tworzone z pasją i miłością.

 
„Dlatego tak wrażliwi jesteśmy na krzywdę i niesprawiedliwy los, zwłaszcza jeśli dotyczy to dzieci.” – mówi Aneta Kołaszewska, twórca sukcesu marki Endo. „Często pomagamy z czysto egoistycznych pobudek, chcemy czuć się lepsi i czynić świat lepszym. Osobiście dostałam od losu bardzo dużo, jestem mamą i wiem jak cudownymi istotami są dzieci. Dlatego czuję potrzebę angażowania się w akcje, które przynoszą realną korzyść dla skrzywdzonych przez los dzieci i ich bliskich. To duży przywilej mieć możliwość dzielenia się i robię to z myślą o wszystkich którzy zmagają się ze straszną chorobą mogąc korzystać ze wsparcia Fundacji Małgosi i Tomka Osuchów.”
 
Endo jest bliskie nam wszystkim – niezależnie od wieku, miejsca, czasu i języka. Specjalnie stworzona na cel akcji charytatywnej kolekcja t-shirtów dla dzieci i dorosłych, a także body dla niemowlaków pokazują jak ważne są takie pojęcia jak empatia, pomoc i bliskość. Świat można i należy zmieniać na lepsze! Bez względu na to, jakie poglądy wyznajemy… „razem możemy więcej”. Mamy nadzieję że akcja przyniesie choć trochę pomocy potrzebującym dzieciom i ich bliskim.
 
Razem możemy więcej