MaMa w Kinie Praha

Uroczyste otwarcie cyklu już 6 marca o godzinie 11.00!

Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Przed pokazami przygotowaliśmy spotkania ze specjalistami, pedagogami i psychologami oraz prezentacje kosmetyków. Każda z Mam znajdzie coś dla ducha i ciała. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będą dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz  kosmetyki pielęgnacyjne.

Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany będzie kącik,  wyposażony w gry, zabawki, kredki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Uroczyste otwarcie cyklu MaMa w Kinie Praha odbędzie się 6 marca, w ramach którego znajdzie się prezentacja kosmetyków Mary Kay. Już przed wejściem na salę kinową przybyłe Mamy będą miały okazję sprawdzić  jak działa zabieg Satynowe Dłonie. Następnie konsultantka Mary Kay  i mama czwórki dzieci opowiedzą Mamom o tym, co wyróżnia tę firmę wśród innych i  które produkty są szczególnie dostosowane do ich potrzeb. Pokażą jak w kilka chwil rano można odświeżyć zmęczoną twarz po nieprzespanej nocy, aby  przez cały dzień wyglądała promiennie i gładko. Mamy dostaną także praktyczne wskazówki jak „z dzieckiem na ręku” sprawnie wykonać efektowny makijaż, aby wyglądać pięknie i czuć się pewnie. Bo każda Mama ma prawo dobrze wyglądać! Każda uczestniczka będzie miała szansę wygrać zestaw kosmetyków Mary Kay oraz atrakcyjne bony do wykorzystania na zakup produktów na warsztatach pielęgnacyjno-makijażowych prowadzonych po seansie. Na miejscu będzie też możliwość zakupienia wszystkich prezentowanych produktów Mary Kay.

Po prezentacji kosmetyków wyświetlimy film Daję nam rok, którego premiera odbędzie się  1 marca!

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu  MaMa w Kinie Praha!

Termin: 6 marca, środa  – Uroczyste otwarcie
Godz. 11.00
Miejsce: Kino Praha, Jagiellońska 26, Warszawa
Kontakt: 22 343 03 10
Koszt: 12 zł