MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci

 
W miłej, swobodnej atmosferze zaprosimy Was do zabawy przy muzyce na żywo. Będziemy wspólnie śpiewać, mówić wierszyki, tańczyć i słuchać muzyki oraz bawić się melodią i rytmem. Zamiast na prawdziwej scenie będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach i dywanikach.
 
Koncerty prowadzą dwie mamy, nauczycielki muzyki i absolwentki Akademii Muzycznych – Basia Habisiak i Ania Natalicz.
 
Basia Habisiak – muzyk, pedagog, organizator koncertów, wiceprezes Fundacji Camerata Varsovia, właściciel Agencji Artystycznej Nanu Art. Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej i Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu na Wydziale Zarządzania. Nauczycielka muzyki w szkołach muzycznych i ogólnokształcących. Prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci w przedszkolach i w grupach z rodzicami. Uczestniczka kursu „Improwizuję czyli audiuję” dla osób kierujących edukacją muzyczną małego dziecka zgodnie z założeniami teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Autorka projektu „MeloMaluchy MeloBrzuchy” – zajęć umuzykalniających dla kobiet w ciąży i dzieci do lat 3, tzw. „gordonków” oraz cyklu MeloKoncertów.
 
Ania Natalicz – skrzypaczka, nauczyciel muzyki, magister sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, certyfikowana instruktorka zajęć umuzykalniających wg teorii E.E.Gordona. Współpracuje z różnymi orkiestrami, wykonuje muzykę kameralną w duecie z tradycyjnym japońskim instrumentem koto (Nishi no Onkyo) oraz fortepianem (Claire de lune). Prowadzi koncerty umuzykalniające dla dzieci w ramach projektu „Klasyka dzieciom” w Warszawie.
 
 
MELOKONCERTY 26.sieprnia 2017 sobota, godzina 10:00 i 11:15
 
Mary Poppins’ House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4D Warszawa
 
Bilety 15 zł/osoba na ewejsciowki.pl
 
 
Patroni i Partnerzy MeloKoncertów:
 
NARODOWE CENTRUM KULTURY – w ramach projektu KULTURA DOSTĘPNA
MILLION CLOUDS – magazyn pozytywnych rodziców
PL – portal o atrakcjach dla dziecka w Warszawie
DZIECKO W WARSZAWIE – portal oraz informator dla rodziców warszawskich dzieci
PL – portal dla nowoczesnych rodziców
PL – kultura dla dziecka
PL – portal dla rodziców
MUZYKA FILM SZTUKA. – magazyn alternatywny dla ludzi sztuki
PL – portal o atrakcjach dla dzieci z całej Polski
Organizatorzy:
 
Agencja Artystyczna Nanu Art Barbara Jagodzińska-Habisiak
Fundacja Camerata Varsovia
MeloMaluchy MeloBrzuchy
Abrakadabra