Targi Mother & Baby – Wrocław 2015


Sprawdzone Targi od dziewięciu lat odbywające się w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Kraków i Wrocław. To wyjątkowa okazja do SUPER ZAKUPÓW i nie tylko.
 
STREFA MEDYCZNA: bezpłatne konsultacje medyczne dla kobiet w ciąży USG i ktg dla kobiet w ciąży, a także bezpłatne badanie stomatologiczne i laryngologiczne dla dzieci. Poza tym dostępne będą konsultacje z zakresu medycyny estetycznej, dietetyczne i alergologicznej. Również na targach badanie wad postawy u dzieci oraz stóp dziecięcych z dostosowaniem odpowiedniego obuwia.
 
STREFA WYSTAWCÓW: Ponad 80 Wystawców z branży dziecięcej zaoferuje swoje produkty młodym i przyszłym rodzicom. Firmy z branży: wózki dla dzieci, foteliki do samochodu, ubranka dla dzieci, bielizna ciążowa, buciki dla dzieci, pościel dziecięca, butelki, smoczki, pieluchy, kocyki, zabawki itp.
 
STREFA WARSZTATÓW I WYKŁADÓW: Jak przygotować się do porodu? Znieczulenie przy porodzie tak czy nie? Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku? (warsztaty), Jak wiązać chusty i czy są dobre dla kręgosłupa dziecka? (warsztaty) Jak dobrze zapiąć dziecko w foteliku i jak dobrać dobry fotelik? (warsztaty) 
 
POZA TYM: Warsztaty wiązania chust, warsztaty fotelikowe, wyścigi raczkujących Maluchów, tatusiowie w ciąży , pokazy mody, fitness z maluszkami, warsztaty udzielania pierwszej pomocy dziecku oraz ciekawe wykłady.
 
WYJĄTKOWA OKAZJA DLA DZIECI – PREMIERA Agi Bagi!
Przedpremiera bajki AGI BAGI ! Malowanie postaci razem z dziećmi! Konkursy i zabawy dookoła bajki!
Liczne konkursy z nagrodami dla najmłodszych, plac zabaw  z animacjami dla dzieci , dmuchańce – skakańce oraz atrakcje dla całej Rodziny.
 
PALC ZABAW – LEGO DUPLO!!!
 
CASTING DLA DZIECI DO FILMÓW I SERIALI!
 
LICZNE KONKURSY I ZABAWY PRZEZ CAŁY DZIEŃ:  a w nich do wygrania foteliki dla dzieci, wyjazdy do SPA dla rodziny, samochód na weekend, kosmetyki, zabawki i wiele innych.
 
ZAPRASZAMY  16-17 maja do Hali Stulecia już od 10:00
 
Szczegółowy program również na www.motherandbaby.pl

Mother and Baby

Mother and Baby