Pogotowie Chustowe – Iza Banach-Kubik

Nosząc w chuście nie musisz ściśle podporządkować swojego życia rytmowi maleństwa, za to szybciej uczysz się swojego dziecka. Możesz zachować mobilność sprzed porodu, nie bać się bezdroży, schodów, wchodzenia do sklepu ani komunikacji miejskiej. Masz wolne ręce, więc możesz sprzątnąć, ugotować obiad, uprasować. Możesz bez przeszkód bawić się ze starszym dzieckiem na placu zabaw. Dbasz o swój kręgosłup i stawy w rękach.

Iza Banach-Kubik – Doradca Noszenia ClauWi®, trener i coach z doświadczeniem. Propagatorka ekologicznego stylu życia i świadomego rodzicielstwa bliskości. Prowadzi konsultacje i warsztaty dotyczące chustowania i naturalnego pieluchowania. Prywatnie – aktywnie nosząca w chuście mama trójki dzieci. Pracuje na terenie Warszawy i okolic.

Rodzicu,

Naucz się motania na lali treningowej,  zdobądź wiedzę o uwarunkowaniach fizycznych dziecka zanim zawiążesz je w chuście. Nie eksperymentuj na dziecku.

2,5-godzinna lekcja w zaciszu domowym, lub w grupie da Ci umiejętności i wiedzę, aby bezpiecznie nosić dziecko w chuście i bez chusty. Przy okazji poznasz kolorowy, zdrowy i tani świat pieluch wielorazowych.

www.PogotowieChustowe.pl