Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Przestrzeń Zmiany

Jestem psychoterapeutką i studentką szkolenia dyplomowego w IPP, pracuję pod stałą superwizją dyplomowanych nauczycieli IPP. Podczas pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin, grupową, warsztaty rozwojowe, zajęcia dla grup i instytucji. Szczególnie zapraszam na zajęcia dla rodziców oraz terapię indywidualną rodziców i dzieci. Poza zajęciami opisanymi na stronie, istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć na zamówienie dla przedszkoli – rodziców, dzieci, personelu.

O mnie – Justyna Wojciechowska
 
Z Psychologią Związaną na Proces związana jestem od 2004r. Brałam udział w wielu warsztatach i  szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli POP, ukończyłam dwuletnie studium psychoterapii w Instytucie Psychologii Procesu. Obecnie w ramach dalszego szkolenia mam uprawnienie do prowadzenia psychoterapii pod superwizją dyplomowanych nauczycieli POP. Prowadzę terapie indywidualną, terapię par i rodzin, oraz warsztaty rozwojowe, także w języku angielskim. Skończyłam etnologię na UW, praktykuję jogę i medytację, brałam udział w wielu warsztatach rozwojowych z zakresu pracy z ciałem i medytacji. Ukończyłam również szkolenie Ma-uri w nowej Zelandii. Lubię stawiać czoła nietypowym wyzwaniom, pociąga mnie to, co nowe i nieprzewidywalne, praca z procesem jest dla mnie przede wszystkim narzędziem służącym pełniejszemu poznawaniu siebie. Szczególnie interesuje mnie praca z dziećmi i rodzinami, a także praca z ciałem i ruchem. Mieszkam w domku na Pogórzu Przemyskim. Kocham góry, uwielbiam śpiewać białym głosem, tańczyć i długo siedzieć przy ogniu. Jestem także mamą 3-letniego Bogumiła.

Adres: ul. Powstańców Listopadowych 3, 35-606 Rzeszów, woj. Podkarpackie

www.facebook.com/przestrzen.zmiany