Skocz z bajtlem do kina

Seans „SKOCZ Z BAJTLEM DO KINA” został stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z niemowlakami. Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu – na sali kinowej przyciszany jest dźwięk oraz stonowane światło, dostępny jest również przewijak.

17.01 ( czwartek)godzina 12.00 Tully
reżyseria: Jason Reitman, dramat USA 96 MIN.
Matka trójki dzieci, za namową brata, decyduje się zatrudnić nianię. Opiekunka całkowicie odmienia życie rodziny.
, a potem:

„MUZYCZNIE I MUZYKOTERAPEUTYCZNIE Z BAJTLEM W ŚWIATOWIDZIE”

Zapraszamy do udziału w warsztacie muzycznym z elementami pracy muzykoterapeutycznej rodziców wraz z małymi dziećmi. Podczas warsztatu poznamy ciekawe sposoby pracy z piosenką uwzględniające takie aktywności jak: Metoda Dennisona, masaż, wykonywanie prostych układów tanecznych czy praca z rytmem. Zobaczymy co to znaczy odkrywać muzykę w swobodny i radosny sposób. Poznamy również trochę muzyki klasycznej która może okazać się bardzo pomocna w zabawie z dzieckiem. Warsztat poprowadzi mgr Szczepan Cieślak – pedagog specjalny, muzyk, muzykoterapeuta, pracujący na co dzień w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ALTER w Sosnowcu oraz w szkole muzycznej YAMAHA w Katowicach.

Na spotkanie przynieście ze sobą ulubione maskotki Waszych bajtli

24.01 ( czwartek)godzina 12.00″Green Book”
reżyseria: Peter Farrelly, dramat/komedia, USA, 130 MIN

Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa zupełnie różne światy.

31.01 ( czwartek)godzina 12.00 „Ramen. Smak wspomnień”
reżyseria: Eric Khoo, Japonia ,Francja , 90 min
Młody kucharz, ciekawy przeszłości swoich zmarłych rodziców, wyrusza w kulinarną podróż do Singapuru. Odkryje na miejscu więcej niż tylko azjatycką kuchnię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 5 =