Warsztaty chustowe dla maluchów i rodziców oczekujących – Ursynów – 13 czerwca

Podoba Ci się idea noszenia dzieci w chustach? Zastanawiasz się czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka? Maleństwo ciągle chce być na rękach? A może cierpi na kolki? Nie wiesz, którą chustę wybrać? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z wiązaniem chusty? Masz chustę i chcesz sprawdzić czy dobrze wiążesz? Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek?

WARSZTATY CHUSTOWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH RODZICÓW
(z dziećmi 0-6 miesięcy) LUB RODZICÓW OCZEKUJĄCYCH

13 czerwca 2019 r. (czwartek) w godz. 12:00 – 14:00

Miejsce: ul. Belgradzka 42 (Przychodnia „Medical Center” – tuż przy stacji metra Natolin). Przychodnia mieści się na tyłach budynku Poczty Polskiej przy ul. Belgradzkiej. W tej przychodni odbywają się także zajęcia Szkoły Rodzenia Natalia.

Zapraszamy rodziców z dziećmi, które jeszcze nie były noszone, zaczynają tę przygodę lub już mają jakieś doświadczenie, ewentualnie nie do końca radzą sobie z chustą. Nauczymy się wiązać chusty (1 -2 WIĄZAŃ), a także wspólnie przekonamy się, jak ważne i bezpieczne dla dzieci jest noszenie w chuście.

Warsztaty poprowadzi doradczyni z długoletnim doświadczeniem z Akademii Noszenia Dzieci – Agnieszka Strzałkowska.

Na miejscu są dostępne: lale i chusty warsztatowe do zajęć praktycznych.

Zapisy do 12 czerwca br. (środa) 2019. Można dzwonić tel.  501 020 050 lub napisać e-mail:

Udział w zajęciach jest odpłatny.

Osoba z dzieckiem lub bez – 50 zł, para z dzieckiem lub bez – 70 zł.

Posiadam własne chusty warsztatowe i lale.

Dla rodziców, którzy byli i mnie na warsztatach lub konsultacjach na nowe chusty marek polskich jest zniżka do 7 do 10 %.

Jednocześnie informuję, że warsztaty odbędą się, jeśli udział potwierdzi 5 osób dorosłych z dziećmi lub rodziców oczekujących lub 4 pary z dziećmi lub bez dzieci.

Osoby, które nie chcą otrzymywać informacji z „Świata chusty”, proszeni są o przesłanie mejla z wpisanym w tytule słowem „Rezygnuję”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 1 =