Kapitan Nauka poleca na wiosnę

 
Poznaję liczby

Kapitan Nauka


Książka + 35 kart obrazkowych.
Wciągające zabawy rozwijające myślenie logiczne i kolorowe karty, które zachęcą dzieci do liczenia!
 
Karty obrazkowe i książka to doskonały sposób na poznanie matematyki. Ile to jest? Jaka to cyferka? Zestaw pomaga odpowiedzieć na te najczęściej zadawane pytania, poznać, a następnie utrwalić liczby, żeby na późniejszym etapie przejść do wykonywania pierwszych działań matematycznych. Pakiet obejmuje liczby od 1 do 10, każda z nich została zilustrowana barwnymi rysunkami. Dzięki temu dziecko może samodzielnie lub przy pomocy rodzica uczyć się liczb, a także dodawania, odejmowania i porównywania.
 
Możliwości korzystania z kart i książki jest wiele! Dzieci poznają liczby, przeliczają elementy znajdujące się na kartach i rozwiązują zagadki logiczne zaproponowane w książce. Mogą wyszukiwać elementy w najbliższym otoczeniu, przeliczać je i wskazywać ich liczbę na odpowiedniej karcie. Opcji jest wiele – każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie!
 
Zestaw składający się z książeczki oraz kart przeznaczony dla dzieci od 3 lat to doskonałe wsparcie w nauce liczb.
 
Poznaję Litery

Kapitan Nauka


Książka + 35 kart obrazkowych
 
Karty z literami i obrazkami – poznawanie przez odkrywanie! Zestaw 35 kart obrazkowych można wykorzystać na wiele sposobów i w wielu miejscach: w domu, w podróży, na plaży czy na biwaku. Wyszukiwanie i przeliczanie elementów z obrazków w najbliższym otoczeniu sprawi dzieciom wiele radości. Poręczny format gwarantuje wygodę użytkowania, a realistyczne fotografie to sposób na zainteresowanie matematyką i naukę przez zabawę!
 
Ciekawe zabawy z alfabetem i kolorowe karty, które przyciągną uwagę każdego dziecka
 
Dzieci charakteryzuje naturalna ciekawość otaczającego świata, na każdym kroku pytają: co tu jest napisane? Co to znaczy? Dlaczego?
 
Karty obrazkowe z literami to wymarzony prezent dla małego odkrywcy!
 
Książeczka oraz dołączone do niej karty to doskonały zestaw do poznawania liter przeznaczony dla dzieci od 3 lat.
 
W książce znajdują się proste łamigłówki dla dziecka, zadania z wykorzystaniem kart, a także wiele fascynujących propozycji zabaw z alfabetem. Maluch poznaje nazwy liter, układa swoje imię z kart, odwzorowuje, wyszukuje, odczytuje i tworzy słowa. To doskonały trening spostrzegawczości wzrokowej i słuchowej, a także ćwiczenie wyobraźni! Zadania z wykorzystaniem kart wspierają proces nauki alfabetu, a przy okazji ciekawych zabaw rozwijają kreatywność maluchów.
 
Karty z literami i obrazkami – poznawanie przez odkrywanie!
 
Zastaw 35 kart obrazkowych można wykorzystać na wiele sposobów i wielu miejscach: w domu – rozpoznając przedmioty i pokazując litery i rozpoznając głoski na które się zaczynają; na wycieczce – wyszukując elementy z obrazków w najbliższym otoczeniu; w podróży – jako sposób na nudę. Poręczny format gwarantuje wygodę użytkowania a realistyczne fotografie to sposób na zainteresowanie każdego dziecka!
 
Książeczka kontrastowa „Pokój malucha” stymuluje rozwój wzroku dziecka już od narodzin.

Kapitan Nauka

Czarno-białe uproszczone ilustracje przedstawiają przedmioty z najbliższego otoczenia dziecka. Realistyczne rysunki pomagają w późniejszym rozpoznawaniu tych obiektów w rzeczywistości.

 
Książeczka kontrastowa „Zwierzęta” stymuluje rozwój wzroku dziecka już od narodzin.

Kapitan Nauka

Czarno-białe realistyczne ilustracje pomagają poznawać kształty zwierząt, ich tropy, czy charakterystyczne wzory.

 
Z książeczką można się bawić na wiele sposobów – pokazujemy dziecku obrazki, nazywamy je i opowiadamy o nich, starając się mówić do dziecka jak najwięcej i używając zróżnicowanego słownictwa. Takie zabawy wspomagają rozwój słuchu i mowy dziecka, a przede wszystkim budują niezwykłą emocjonalną więź z maluchem.
 
Edukacyjna seria książeczek kontrastowych oraz kart obrazkowych A kuku! wspiera rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Publikacje z serii zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.
 
Poznaj również serię A kuku! Kontrastowe wzory oraz Kontrastowe obrazki
 
Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl
 
Kapitan Nauka jest również na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka