„Moje dziecko zawsze zdrowe” – książka dla rodziców


Moje dziecko zawsze zdrowe to praktyczny poradnik dla rodziców – domowy pediatra, który zawsze jest pod ręką. Dowiesz się z niego, co może oznaczać ból brzuszka, nóżki, rączki, główki i jak, po tak podstawowej informacji uzyskanej od dziecka, rozpoznać wroga (czyli chorobę), z którym masz do czynienia. Po lekturze tej książki nie będziesz miał wątpliwości, których objawów nie należy bagatelizować pod żadnym pozorem i kiedy bezwzględnie wezwać lekarza, jak radzić sobie z ukąszeniami, urazami głowy i wysypką nieznanego pochodzenia.

Możesz być pewny skuteczności swoich działań, bo książka Moje dziecko zawsze zdrowe powstała w oparciu o 15-letnie doświadczenia lekarzy oddziału ratunkowego. Została wydana pod patronatem Amerykańskiej Akademii Pediatrii i jest rekomendowana przez najwybitniejszych światowych specjalistów w tej dziedzinie.

Dr Barton D. Schmitt – wykładowca pediatrii na University of Colorado School of Medicine, dyrektor medyczny infolinii Szpitala Dziecięcego w Colorado. Doświadczony lekarz, członek Amerykańskiej Akademii Pediatrii.

Moje dziecko zawsze zdrowe
Barton D. Schmitt
przeł. Robert Kędzierski
wyd. Literatura
premiera: 4 kwietnia 2013