„Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania”


W trzecim tomie przygód Pucia nadchodzi czas na wzbogacanie zasobu słów dziecka, rozwijanie mowy zdaniowej (zdania stają się coraz bardziej złożone) oraz naukę stosowania podstawowych reguł gramatyki (np. odmiany rzeczownika i czasownika).
 
Zabawa z tą książką jest wsparciem dla rozwoju tych właśnie umiejętności językowych.
 
Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami seria wydawnicza w naturalny sposób wspomaga rozwój mowy dziecka
 
Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” i „Pucio uczy się mówić”.
 
Więcej informacji na:
www.facebook.com/marta.galewskakustra
www.logopediadladzieci.com.pl
 
Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.
 
Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania
Seria: Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać
Marta Galewska-Kustra
il. Joanna Kłos
wyd. Nasza Księgarnia, 2018
wiek: 0-6
Data premiery: 2018-03-14