„Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci”

 
Książka poprzez wesołą zabawę wspiera rozwój wymowy dziecka, a także jest nieocenioną pomocą dla dzieci z problemami artykulacyjnymi. 
 
„Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” to druga po „Wierszykach ćwiczących języki” książka z serii „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać”.
 
Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda i pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, specjalizuje się przede wszystkim w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji. Członkini Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Współautorka książki „Wierszyki ćwiczące języki”, autorka serii wspierającej rozwój mowy dziecka „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać”. Więcej informacji: www.logopediadladzieci.com.pl
 
Joanna Kłos studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Mieszka trochę w Dębicy, trochę w Warszawie. 
Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik. Obecnie zajmuje się ilustracją i wspólnie z mamą i siostrą prowadzi pracownię lalek Romaszop.
 
Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci
Marta Galewska-Kustra
il. Joanna Kłos
seria: Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać
wyd. Nasza Księgarnia
wiek: 0-6
data premiery: 2015-08-12