3. Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego


Podczas zbliżającego się 3. Tarnowskiego Festiwalu Psychologii chcemy pokazać jak mądrze i świadomie żyć. Cieszyć się z każdej chwili, doceniać ludzi, wyciągać wnioski z lekcji życia.
 
– Stawiamy na wiedzę i umiejętności praktyczne po to, by uczyć się żyć. Niezależnie od podejścia do psychologii, która na szczęście przestaje być wiedzą tajemną zarezerwowaną dla ścisłego grona osób, są one potrzebne każdemu – mówią organizatorki wydarzenia ze Stowarzyszenia „Kropla Słońca”, Weronika Wrzesińska oraz Sylwia Kopacz – Bo każdy z nas ma swoje problemy, większe lub mniejsze dramaty, czasem mierzy się z tragediami. Takie są składowe i elementy życia, chcemy z tym oswajać, podczas Festiwalu, prócz ciekawych prelekcji i warsztatów, proponujemy także bezpłatne konsultacje psychologiczne. Masz problem – przyjdź i skorzystaj, dowiedź się czegoś o sobie.
 
I nie jest to zamknięta, akademicka impreza, ale kilkudniowe, bezpłatne wydarzenie, które zmienia Tarnów w Miasto Psychologii! Uwaga – dobra informacja! Tarnów jedynym miastem w Polsce południowo-wschodniej, gdzie odbywa się mega akcja psychologiczna – Festiwal Psychologii.
 
Program został tak pomyślany, by dotrzeć do różnorodnego odbiorcy.  Z tego względu np. Dzień Inauguracji Festiwalu ma charakter konferencyjny i skierowany jest do pracowników placówek oświatowych: pedagogów, psychologów, nauczycieli, wychowawców, rodziców,  studentów pedagogiki i kierunków pokrewnych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z klas o profilu psychologicznym lub pokrewnym, a jego motywem przewodnim są prawa człowieka i prawa dziecka. Uwaga! Obowiązują zapisy, a wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa!
 
Poza tym w programie zainteresowani znajdą warsztaty filozoficzne (może warto zmienić punkt widzenia i spojrzeć na siebie i swoje życie z tej innej, filozoficznej strony?), warsztaty rozwijające kreatywność, spotkanie z grafologiem, który wykona analizę osobowości na podstawie charakteru pisma, warsztaty o tym jak rozmawiać, by się porozumieć. 
 
Czekają na Was nie tylko znakomite warsztaty i kawał, przydatnej każdemu, wiedzy o człowieku, lecz także bezpłatne i otwarte konsultacje psychologiczne – zapisy na [email protected].
Gratka również dla dzieci – gry i zabawy, malowanie twarzy oraz taneczne warsztaty.  
 
Festiwal Psychologii to autorski projekt Stowarzyszenia Kropla Słońca, w 100% finansowany z budżetu Stowarzyszenia, w 100% bezpłatny dla odbiorców, w 100% wolontariacki. 

Zapraszamy i czekamy. Przyjdź i skorzystaj, warto! Szczegóły na www.kropla-slonca.pl.