Regulamin serwisu

Wydawcą serwisu internetowego Egodziecka.pl egodziecka.pl (zwanego dalej „Serwis”) jest firma Qlturka.pl („Firma”), z siedzibą w Warszawie (02-954), ul. Królowej Marysieńki 19/34.

Korzystanie z Serwisu i odwiedzanie poszczególnych stron jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków opisanych w dokumencie „Regulamin z Serwisu”:

1.    Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne.

2.    Wszelkie prawa do Serwisu i wszystkich jego elementów są zastrzeżone, chyba że wyraźnie zaznaczono inny stan rzeczy.

3.    Użytkownik może korzystać z utworów i innych elementów zawartych w Serwisie jedynie w ramach przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych (Dz. U. Nr 128, poz. 1402). Zabronione jest kopiowanie, modyfikacja i dalsze rozpowszechnianie materiałów zawartych w Serwisie bez pisemnej zgody Firmy.

4.    Firma dokłada wszelkich starań, by dane i informacje publikowane w Serwisie były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie ponosi jednak odpowiedzialności za aktualność, dokładność i kompletność publikowanych materiałów. Firma zastrzega sobie prawo do zmiany informacji zawartych w Serwisie w dowolnej chwili, bez obowiązku informowania o tym użytkowników.

5.    Firma nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania i wykorzystania informacji publikowanych w Serwisie. Odpowiedzialność ta spoczywa na użytkowniku Serwisu.

6.    Firma nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane na stronach podmiotów połączonych z Serwisem linkami, dokładamy jednak wszelkich starań, by były to treści najwyższej jakości i tworzone z poszanowaniem zasad.

7.    Firma nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników w formie komentarzy pod artykułami, dokładamy jednak wszelkich starań, by nie zawierały one treści niezgodnych z prawem i ogólnie przyjętymi zasadami. Firma zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy.

8.    Firma nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z użytkowania produktów i usług reklamowanych w Serwisie.

9.    Niektóre czynności wykonywane na stronie wymagają rejestracji, co wiąże się z podaniem danych osobowych i teleadresowych (więcej informacji w dziale „Polityka prywatności”).

10.    W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt .