WARSZAWA – MaMa w Kinie Praha – pokaz filmu „Dziś jestem blondynką”

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha,stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 4 grudnia zapraszamy na drugą część warsztatu zatytułowanego „Kto zjadł mój seks?” – intensywny namysł nad kobiecą seksualnością, które poprowadziMarta Niedźwiecka, pierwsza w Polsce sex coacherka i współtwórczyni Pussy Project, serwisu dla kobiet poszukujących informacji na temat seksualności. (www.pssproject.pl).

Część z nas po urodzeniu dziecka wiedzie udane i żywe życie seksualne. Część z nas boryka się z wyzwaniami w sferach ciała, seksu i emocji. Spotkanie będzie poświęcone odkrywaniu prawdziwych potrzeb związkowych i seksualnych, zastanowieniu nad przekonaniami i nad tym, jak macierzyństwo łączy się z naszą kobiecością i seksualnością.

Po spotkaniu zapraszamy na pokaz filmu „Dziś jestem blondynką”w reżyserii Marca Rothemunda.

„Dziś jestem blondynką” to idealny przykład terapeutycznych właściwości kina. Po obejrzeniu „Dziś jestem blondynką” naprawdę chce się żyć! Film Marca Rothemunda, reżysera znanego m. in. z poruszającego obrazu „Sophie Scholl – ostatnie dni”, powstał w oparciu o bestsellerową książkę holenderskiej studentki Sophie van der Stap. W 2005 roku zachorowała ona na bardzo rzadką odmianę raka piersi. Swoją niecodzienną walkę z chorobą opisywała na blogu, który później, już po szczęśliwym zakończeniu chemioterapii, wydała w formie pamiętnika.

Cykl MaMa w Kinie Prahajest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali jest dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki opiekują się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!
 
                                                                               
4 grudnia, środa 
start godz. 11.00,
cena biletu: 12 zł