WARSZAWA – Święto Matek – Mother Power

1. Akademia Matek, czyli spotkania z: psychologami, terapeutami, lekarzami, radcą prawnym i innymi specjalistami. Przeprowadzą oni bezpłatne warsztaty i zajęcia na ważne tematy dotyczące macierzyństwa, a w przerwach odpowiedzą oni na Wasze indywidualne pytania.

Spotkania przygotowali partnerzy i uczestnicy Mother Power.

2. Akademia Dzieci. Zaproszeni fachowcy przeprowadzą zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Zapraszamy na plac zabaw z mnóstwem atrakcji: zjeżdżalnie, tory przeszkód, malowanie i inne, przy których będą czuwać animatorzy.

Zajęcia dla dzieci przygotowali partnerzy i uczestnicy Mother Power.

3.   Mother Cafe. To nasza kafeteria, w której przy kawie i herbacie porozmawiacie i poplotkujecie o własnych radościach i smutkach, doświadczeniach i spostrzeżeniach. Delikatna muzyka w wykonaniu jazzowego zespołu Klejnoty (koncert unplugged) oraz chilloutowe sety autorstwa DJa Amaletto umilą klimat spotkania. Do kafeterii zapraszają:

–    Cellini. Producent doskonałej włoskiej kawy bezpłatnie serwuje kawę i herbatę.
–    Activ. Polski producent owocow i soków bezpłatnie serwuje pyszne i zdrowe soki jabłkowe.
–    Pamrest. Specjaliści w żywieniu dzieci.

4.    Małe przyjemności i niespodzianki
, jak np. Studio Fotograficzne firmy EPSON, w którym zawodowy fotograf wykona Twojemu dziecku bezpłatnie profesjonalne zdjęcie i wydrukuje je.

Zadbamy o czystość, dobrą atmosferę i bezpieczeństwo. IKEA przygotowała specjalną strefę dla matek z niemowlakami (możliwość bezstresowego przewinięcia i nakarmienia dziecka).

W przypadku brzydkiej pogody MOTHER POWER zostanie przeniesione do hali Białołęckiego Ośrodka Sportu znajdującej się tuż przy boisku dzięki czemu impreza odbędzie się na pewno.

Dokładny program wydarzenia znajdziecie na:
www.facebook.pl/MotherPowerPL
www.mother-power.pl

Termin:
26 maja 2012
Godz.
11:00-17:00
Miejsce: Białołęcki Ośrodek Sportu przy ulicy Światowida 56
Koszt:
Wstęp na imprezę jest bezpłatny