WARSZAWA – Wakacje w kinie Praha


Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na Wakacje w Kinie Praha. Podczas lata w Kinie Praha odbędą się poranne projekcje ulubionych bajek połączone z ciekawymi warsztatami dla dzieci. Od 1 lipca do 31 sierpnia pokażemy m.in.: „Uniwersytet potworny”, ”Minionki rozrabiają” „Smerfy 2”, „Mambo, Lula i piraci”, „Tajemnica zielonego królestwa”, „Thor ratuje przyjaciół”, „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”, „Krudowie” i wiele innych. Po projekcjach bajek, od poniedziałku do piątku od godz. 12.00 zapraszamy na artystyczne i edukacyjne warsztaty dla dzieci m.in.: warsztaty plastyczne, taneczne, teatralne, yoga dla dzieci czy warsztaty językowe.

Warsztaty dla dzieci
Zapraszamy dzieci przez całe wakacje do Kina Praha na warsztaty: 

warsztaty plastyczne – W kąciku malucha dzieci będą malować, rysować, wyklejać kolaże z papieru i krepiny, tworzyć papierowe zwierzątka z prostych form geometrycznych oraz składać i ozdabiać papierowe motyle itd.
● warsztaty teatralno-taneczne – Podczas warsztatów dzieci nauczą się elementów scenicznych, będą pracować nad tekstem, wykorzystywać emocje i ruch ciała w zabawie, odgrywać scenki teatralne. Organizatorem zajęć jest All-fredka Sylwia Bocian.
warsztaty jogi dla dzieci – Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, podczas której dzieci nabywają koordynację ruchu, ale także umiejętności koncentracji i poprawnego oddechu. Na poziomie fizycznym joga rozwija u dzieci zręczność i elastyczność, ćwiczy prawidłową postawę ciała. Organizatorem warsztatów jest Szkoła Yoga.Ma.
warsztaty językowe – angielski dla dzieci – To zajęcia wypełnione zabawą, podczas której dzieci uczą się języka w przyjemnej atmosferze pełnej wesołych piosenek, gier i zabaw, angażującej wszystkie zmysły dzieci. Zapraszamy na zajęcia angielskiego poprzez zabawę. Organizatorem zajęć jest Centrum Językowe Together.
warsztaty muzyczne – Na warsztatach dzieci pochłoną smakowite dźwięki muzyki klasycznej, ale i nie tylko. Nie zabraknie kształcących zabaw przy muzyce na żywo. Podczas bajecznej opowieści dzieci zapoznają się z nowymi instrumentami. Będziemy ćwiczyć m.in.: skupienie, pamięć, koordynację słuchowo-ruchową, poczucie przestrzeni i rytmu. Organizatorem zajęć jest Mała Filharmonia Rozwoju.
warsztaty teatralne – Podczas warsztatów dzieci będą mogły poznać tajniki sztuki teatralnej: elementy dykcji, podstawy pantomimy oraz elementy techniki pracy z ciałem. Organizatorem zajęć jest Czwarta Ściana.
warsztaty plastyczno-recyclingowe – Plastyczne warsztaty kreatywne, pobudzające dziecięcą wyobraźnię. Zajęcia plastyczne z wykorzystaniem materiałów recycling-owych rozwijają wyobraźnię, poszerzają horyzonty manualne, a także uczą, jak żyć w zgodzie z naturą. Wykorzystując materiały przyjazne środowisku, dzieci wyczarują coś niesamowitego! Organizatorem warsztatów są Fraszki Igraszki.
warsztaty edukacyjno-zabawowe – Podczas warsztatów dzieci same będą mogły przeprowadzić eksperymenty, wcielić się w ulubionych bohaterów z bajek, przez co wzbogacają kreatywność myślenia. Warsztaty uczą przez zabawę. Dlatego dzieci wszystko szybko i łatwo zapamiętują. Ponadto, na zajęciach podopieczni wszystko robią samodzielnie. Organizatorem zajęć jest Podróżnik, wyprawa w świat nauki.
warsztaty edukacyjno-plastyczne – Warsztaty te to przygoda, zabawa, a zarazem edukacja dla dzieci. Najmłodsi poznają świat książek, ożywiają pchełki, zaprzyjaźniają się z Zuzią, tworzą magiczne zabawki recyclingowe.  Organizatorem warsztatów jest Tashka.
Poranki muzyczno – filmowe „Tańcograjki” oraz poranki teatralno – filmowe z Teatrzykiem Raz-Dwa-Trzyk. Podczas poranków muzyczno – filmowych „Tańcograjki” dzieci mają okazje poznać dawne instrumenty, natomiast podczas poranków teatralnych „Teatrzyk Raz-Dwa-Trzyk” prezentuje spektakle teatru lalek z muzyką na żywo. Po spotkaniach odbywają się projekcje bajek. Zapraszamy w sobotę i niedzielę o godz. 10.30 na poranki dla dzieci.

Zapraszamy najmłodszych na Wakacje w Kinie Praha!
Lato pełne atrakcji tylko w Kinie Praha!
 
Szczegółowy program na www.kinopraha.pl
 
Wakacje w Kinie Praha: 

1 lipiec – 31 sierpień 

Ceny biletów: 10 zł – cena dotyczy bajek od poniedziałku do piątku, które zaczynają się od godz.10.00-10.30
15 zł – „Tańcograjki” (sobota) oraz poranki teatralno-filmowe (niedziela)
 
REZERWACJA BILETÓW:
 
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10
 
#    #    #    #