Trening dla dorosłych z Segni Mossi – otwarty nabór zgłoszeń

 
Segni Mossi 
to projekt badawczy powstały w wyniku spotkania Alessandro Lumare (artysta wizualny) i Simony Lobefaro (choreografka), by badać relację pomiędzy tańcem, jako materią o wymiarze przestrzennym i emocjonalnym a znakiem graficznym, jako „przedłużeniem” ciała i akcji. Ich niezwykle twórcza i inspirująca praca edukacyjna i artystyczna zyskała sobie ogromną popularność na cłaym świecie. Spokój i precyzja z jaką przekazują swoje narzędzia w połączeniu z umiejętnością otwierania grupy na działanie, zyskała bardzo wielu odbiorców, którzy na prowadzone przez artystów treningi przyjeżdżają do Rzymu z całego świata. Przygotowywany w ramach „Sztuka Szuka Malucha” trening jest pierwszym tego typu szkoleniem w Polsce.
Więcej na temat Segni Mossi:
https://www.segnimossi.net/en/
 
Trening z Segni Mossi
to dwa dni pełne praktyk grupowych, przygotowujące do eksperymentów z ruchem i plastyką oraz otwierające na nietypową pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w ramach edukacji szkolnej, społecznej, teatralnej, tanecznej i artystycznej. Ale przede wszystkim to wciągające doświadczenie i doskonała okazja do rozwoju osobistego.
Główne hasła przygotowywanego w Poznaniu traningu to: grupa w przestrzeni; szybkość i wytrzymałość obranych kierunków; ciemność; efemeryczność, ulotność; ślady w naszej pamięci; dynamika skoku; symetria w naszych ciałach i rysunkach; praktyka postrzegania.
relacja video z treningów dla dorosłych prowadzonych przez Segni Mossi:
 
Do udziału w treningu zapraszamy osoby dorosłe zajmujące się:
tańcem, ruchem, choreografią, plastyką, arteterapią, edukacją, pracą z dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych zgłębieniem tej metody pracy i samorozwojem 
 
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: [email protected] do dnia 30 kwietnia 2018 r. do godz. 12.00. 
Organizatorzy zapewniają przestrzeń i materiały do warsztatów, nie zapewniają zakwaterowania i wyżywienia. Osobom przyjezdym spoza Poznania organizatorzy chętnie udzielą pomocy w znalezieniu dogodnego miejsca noclegowego w przystępnej cenie. 
 
warsztat certyfikowany
termin: 6-7 lipca 2018, godz. 16.00-20.00
miesjce: Poznań
koszt: 550 zł/osoba 
ilość miejsc ograniczona

Formularz zgłoszeniowy