BYDGOSZCZ – Świadoma Mama – spotkanie dla rodziców

Celem kampanii jest edukacja przyszłych i świeżo upieczonych rodziców, uświadamianie w kwestiach związanych ze zdrowiem i wychowaniem dziecka. Spotkania Świadomej Mamy to także okazja spotkania kobiet – młodych mam, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i razem cieszyć urokami macierzyństwa.

„Mamo bądź blisko! Kochaj, noś i przytulaj” to hasło jesiennych warsztatów Świadomej Mamy w Bydgoszczy, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, czym jest rodzicielstwo bliskości i jakie są jego główne założenia. W ciepłej i przyjaznej atmosferze eksperci odpowiedzą na wszystkie trudne i ważne pytania oraz rozwieją wątpliwości rodziców.

Spotkanie dla całej rodziny!

Już 08 listopada w Pak Hotelu odbędzie się spotkanie dla rodziców z Bydgoszczy z udziałem wykwalifikowanych ekspertów: położnej, psychologa i fizjoterapeuty. Wykłady ekspertów urozmaici pokaz chustonoszenia połączony z warsztatem.

Atrakcją spotkania będzie mini sesja zdjęciowa, w której może wziąć udział każda uczestniczka – z Brzuszkiem i Maluszkiem.

Na warsztaty zaproszeni są również tatusiowie, dla których wiedza na temat zdrowia Mamy i dziecka jest równie istotna.

Uczestnicy oprócz zdobywania wiedzy, mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów akcji. Nikt nie wyjdzie ze spotkania bez pakietu pełnego niespodzianek

Termin: 8 listopada
Godz.17.00
Miejsce: Park Hotel ul. Wrocławska 3, Bydgoszcz
Kontakt: www.SwiadomaMama.pl
Koszt: spotkania są bezpłatne