KONKURS – Maluszka Czas

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać maila na adres (w tytule ‚Maluszka czas’), a w mailu opisać dzień z maluszkiem – jak wygląda Wasz dzień, co lubicie, za czym nie przepadacie, o czym zapominacie itp. Pole do popisu duże 🙂

Na 3 najciekawsze wypowiedzi czekają nagrody.

Konkurs trwa do 15 grudnia (włącznie).

Fundatorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Sierra Madre

sierra madre

Informacje o dzienniczku:

Zostałaś lub zostaniesz mamą? Obawiasz się nadchodzącego chaosu i zmian?

Dzienniczek „Maluszka Czas. Plan Aktywności Dzień po Dniu” pozwoli Ci uporządkować w jednym miejscu wszystkie informacje o Twoim noworodku.

Dzienniczek Maluszka Czas:

• pozwala szybko zanotować w jednym miejscu najważniejsze aktywności malucha w trakcie dnia i nocy: godziny spania, czas i sposób karmienia, zmiany pieluszki i wiele innych.

• zawiera dodatkowe miejsce na notatki, co pozwoli Ci zapisać przełomowe wydarzenia w życiu Twojego dziecka . Dzięki takiemu pamiętnikowi będziesz mogła w przyszłości wracać do tych cudownych dni.

• jest niezastąpiony podczas wizyt u lekarza bądź przy przekazaniu dziecka pod opiekę niani. Dzięki regularnemu notowaniu lepiej poznasz Twoje maleństwo i łatwiej wykryjesz każdą nieprawidłowość.

• zawiera Niezbędnik Mamy – zestaw najważniejszych informacji niezbędnych w pierwszych miesiącach życia dziecka (w tym etapy rozwoju dziecka, terminy szczepień, siatki centylowe, informacje o becikowym, urlopie macierzyńskim i wychowawczym). Niezbędnik został opracowany przez Panią Magdalenę Kukulską, uznawaną za jedną z najlepszych położnych w kraju.

Więcej informacji na www.MaluszkaCzas.pl

http://www.youtube.com/watch?v=VPPfcvfnOPA