ŁÓDŹ – Wybieram Macierzyństwo

Łódzkie spotkanie będzie czwartym w II edycji projektu Wybieram Macierzyństwo. I edycja zakończyła się w grudniu zeszłego roku. Odbyło się wówczas 10 spotkań (od marca do grudnia 2012) w Koninie. W 2013 roku projekt zyskał ogólnopolski charakter. Na trasie jest sześć miast: Zielona Góra, Konin, Poznań, Łódź, Toruń i Warszawa.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 7 marca w Łodzi. Hasłem spotkania będzie: „Rodzicielstwo w zgodzie z naturą”. Będzie to okazja do spotkania z doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, z instruktorem masażu Shantala oraz z doradcą laktacyjnym. Spotkanie przywita uczestników dawką informacji szczególnie przydatnych dla rodziców, którym nie są obce idee świadomego, pełnego bliskości z dzieckiem rodzicielstwa.

Każdy uczestnik spotkania zostanie obdarowany upominkiem. Czeka również całe mnóstwo atrakcyjnych nagród do rozlosowania ufundowanych przez partnerów projektu

Cykl spotkań Wybieram Macierzyństwo zapoczątkowało spotkanie 30 marca 2012 w Koninie. W 2013 roku projekt zyskał ogólnopolski charakter. Odwiedzi sześć miast (Zielona Góra, Konin, Poznań, Łódź, Toruń i Warszawa). Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, zarówno spodziewających się dziecka, jak i doświadczonych już w swoim rodzicielstwie, którzy maja dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Termin: 7.03
Godz. 17.00
Miejsce: Centrum Biznesowe SYNERGIA w Łodzi
Kontakt: 605 56 28 28  www.wybierammacierzynstwo.pl (konieczna rezerwacja poprzez formularz na stronie)
Koszt: udział w spotkaniu jest bezpłatny