Ojcowski konkurs nie tylko dla ojców

Młodzi ojcowie są zachęcani, aby korzystali z tego prawa i szukali fajnych pomysłów na spędzanie czasu z maluchem. Wycieczka do parku, a może wspólne zwiedzanie muzeów i wystaw (dziecko do nosidła i żadne schody nie są już przeszkodą) czy wędrówka do biblioteki (przy małym dziecku naprawdę można nadrobić zaległości czytelnicze). Wystarczy tylko chcieć – dziecko bardziej pozna tatę, a mama chwilę odetchnie.

I teraz coś nie tylko dla ojców. Na stronie projektu ogłoszony został konkurs na wymyślenie kampanii społecznej promującej wykorzystanie urlopu ojcowskiego. Przeznaczony jest on dla każdego, kto zechce wziąć w nim udział (bez względu na wiek i wykonywaną profesję). Liczy się ciekawy pomysł i kreatywność. Projekt może mieć formę: baneru internetowego, plakatu, ulotki, hasła promocyjnego, scenariusza spotu filmowego, reklamy społecznej. Do wygrania nagroda pieniężna i oczywiście realizacja zwycięskiego projektu!

Prace należy zgłaszać do 12 sierpnia br. wyłącznie drogą elektroniczną, odpowiedni formularz znajdziecie tutaj. Po wypełnieniu należy go przesłać na adres . Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie Ojcowski.kulturaonline.pl do 20 sierpnia 2011 roku. Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie [tutaj].