POZNAŃ – Jak radzić sobie z napięciem i stresem będąc rodzicem – Cafe Bebe

Z informacji organizatorów:

Pokonaj trudności, ułatw sobie życie! Przyjdź na warsztat!

– Warsztaty odpowiedzą na pytania, czym jest stres, depresja i jak sobie z nimi radzić

– Warsztaty dadzą Ci wsparcie byś wiedział/wiedziała, co zrobić, aby zmęczenie nie odbijało się na Twoim dziecku

– Pozwolą poznać techniki relaksacji

– Nauczą Cię organizować sobie czas, tak aby codzienne obowiązki nie stały się przyczyną powstawania negatywnych emocji i przykrą rutyną

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców.

Prowadząca: mgr Paulina Wieczerzak – Psycholog, absolwentka Szkoły Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia, zakończonej Testem 101  (European Association For Transactional Analysis, International Transactional Analysis Association). Ukończyła Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin ( KP08/2010) organizowany przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej. Posiada uprawnienia pedagogiczne do pracy z dziećmi i dorosłymi w obszarze edukacji. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla rodziców; młodzieży i dzieci dotyczące min.:  skutecznych metod oddziaływań wychowawczych; umiejętności interpersonalnych; asertywnego sposobu komunikowania się; technik radzenia sobie z napięciem i stresem; przezwyciężania nieśmiałości; pracy z dziećmi z nadpobudliwością psychoruchową i zachowaniami opozycyjno – buntowniczymi i wiele innych.

Termin: I spotkanie 22.02.2013 ( piątek) godz. 17.30 – 19.30
II spotkanie 01.03. 2013 ( piątek) godz. 17.30 – 19.30
Miejsce: Cafe Bebe ul. Strzelecka 20/2 (narożnik Rybaki), Poznań
Kontakt: www.cafebebe.pl tel. 504 699 981 (Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje rezerwacja miejsc oraz przedpłata na konto)
Koszt: 99 zł/os. 149zł/ Rodzice-para – Cena 2 spotkań  (w sumie 4h)