TORUŃ – Akademia Rodzina Inspiruje

Z informacji organizatora:

Rodzice pytają – poradnia

Rodzice, którzy poszukują indywidualnej pomocy/porady skrojonej na miarę swych potrzeb, mogą skorzystać z poradnictwa z wybranym specjalistą (w zakresie opieki nad niemowlęciem, wychowywania oraz noszenia w chuście – nauka wiązania)

Aby skorzystać z indywidualnej porady, napisz na – w tytule maila wpisz „porada”, w treści zaś opisz konkretnie czego miałoby dotyczyć spotkanie. Skontaktujemy Cię z odpowiednim specjalistą, abyście mogli ustalić termin spotkania. Wszystkie spotkania odbywają się w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Konstytucji 3. Maja 10 w Toruniu.

Udział w projekcie JEST BEZPŁATNY.

Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundation w ramach programu “Bezpieczne dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje oraz ze środków Gminy Miasta Toruń.

W ramach Akademii organizowane są wykłady, najbliższe już 29 maja – Wykłady z dzieckiem na kolanach

W ramach cyklu “Wykłady z dzieckiem na kolanach” zapraszamy na spotkanie pt. “Bezpieczne rozstania” – o tym, jak przygotować dziecko na pierwsze krótkie rozstania z mamą i tatą, w jaki sposób zaprzyjaźnić je z opiekunką, jak łagodnie przygotować na powrót mamy do pracy – i mieć w tym wszystkim pewność, że dziecko nie jest narażone na niepotrzebny stres i niepokój.

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Musiał, pedagog, doradczyni noszenia w chustach, entuzjastka idei rodzicielstwa bliskości; mama trójki dzieci.

Termin:  wtorek, 29 maja
Godz. 10.00-12.00
Miejsce: ul. Konstytucji 3 Maja 10 (Pawilon handlowy Maciej), 1 piętro (obok biblioteki), lokal 16
Kontakt: www.rodzinainspiruje.pl/akademia
Koszt: udział w wykładzie jest bezpłatny